Reagujte bez životopisu
Logo Beves s. r. o.

Kolega predajca-skladník v internetovom obchode a obchode s betónovými plotmi (práca na jednu zmenu 7:30 – 16:00), 1000–1200 EUR/mesiac

Beves s. r. o.

Miesto práce
Ľudmily Podjavorinskej 1614/1, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
kľudne hneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacVianočné a výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako spoločnosť Beves s.r.o. sa dlhodobo venujeme predaju betónových, pletivových a iných typov oplotení a prevádzkujeme internetový obchod www.PletivovePloty.sk. Sme firma s priateľským duchom a malým kolektívom.

V portfóliu u nás predávaných produktov sa nachádzajú plotové prvky (betónové dosky, pletivové panely, betónové a kovové stĺpiky, betónové záhonové dosky, drobné komponenty pre ploty, drôty, spinky a podobne). Všetko toto expedujeme poštou/kuriérom, dopravcami a cez osobný odber.

Tvoja náplň práce bude rozmanitá, pracuje sa čiastočne na predajni/v kancelárii a čiastočne na interiérovom aj exteriérovom sklade.

Časť práce v kancelárii/na predajni pre Teba bude spočívať v komunikácii so zákazníkmi, vytváraní cenových ponúk, prijímaní objednávok, odpovedaní na otázky e-mailom a telefonicky. Ako ďalšiu činnosť budeš spravovať internetový obchod, pridávať nové produkty a upravovať stávajúce.

Časť práce na sklade u nás pre Teba typicky spočíva najmä v chystaní zásielok – podľa zoznamu tovaru, ktorý treba nachystať - ak sa jedná o betónové či kovové prvky plotov, na paletu, ak sa jedná o drobný tovar tak do krabice. Takto pripravený tovar sa následne expeduje kuriérom (nalepia sa štítky) alebo dopravcom (tovar sa naloží pomocou VZV na nákladné auto). Zároveň je potrebné tovar aj naskladniť (teda buď vyložiť pomocou VZV tovar z korby auta, alebo prebrať od dopravcu/kuriéra). Tvojou úlohou je teda skontrolovať odchádzajúci tovar pre zákazníka a prepočítať a skontrolovať prichádzajúci tovar. Okrem toho po zapracovaní budeš objednávať tovar od dodávateľov podľa aktuálneho stavu skladu a potrieb.

Čo sa týka požiadaviek na Teba, nemusíš byť špeciálne vzdelaný či oplývať dlhoročnou praxou, dbáme však na svedomitosť. Zručnosti ktoré budeš potrebovať je profi emailová komunikácia a profi telefonická komunikácia, technické myslenie, ostatné sa naučíš od skúsených kolegov. Dobrou vlastnosťou je samostatnosť (po čase, samozrejme) a schopnosť vedieť si zorganizovať prácu.

Pracujeme v NMnV na Podjavorinskej 1A v areáli PEVIZ (od svetelnej na Moravské Lieskové medzi pumpou Benzinol a plynármi). Pracuje sa v čase 7:30 – 16:00 s polhodinovou pauzou na obed. V lete sa len výnimočne pracuje dlhšie, nadčasy sú samozrejme platené.

Nástupná mzda začína na sume 1000 eur, no ak si šikovný, vieš sa dostať po zvýšení, s mesačnými prémiami a vianočným bonusom na priemernú mesačnú mzdu 1200 eur. Ak si veľmi šikovný, určite sme otvorení aj Tvojmu ďalšiemu posunu.

• Práca v priateľskom, malom kolektíve
• Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Možnosť kariérneho postupu v rámci spoločnosti
• Teambuildingové a firemné akcie
• Základná zložka mzdy neobsahuje výkonnostný bonus
• Vianočné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ochota a chuť pracovať
• Zodpovednosť
• Schopnosť zorganizovať si prácu
• Samostatnosť
• Základná znalosť práce na PC
• Skúsenosti s prácou na predajni/v sklade výhodou
• Vodičské oprávnenie B
• VZV veľkou výhodou
• Nemčina výhodou

Beves s.r.o. je spoločnosť dlhodobo sa zaoberajúca predajom, dopravou a prípadne montážou betónových a iných typov oplotení. Okrem individuálnych riešení pre konkrétnych zákazníkov prevádzkujeme aj e-shop www.PletivovePloty.sk s plotovými prvkami, betónovými záhonmi a príslušenstvom k plotom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Podhradský
Tel.: +421948647781
E-mail: poslať životopis
ID: 4751605  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac