Koordinátor logistiky a predaja

Beuker, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac13. plat, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie dodávok produktov pre klientov, koordináciu medzi výrobcom, prepravcom a konečným odberateľom
- Komunikácia so zákazníkmi aj s dodávateľmi
- Spracovanie a vybavenie zákazníckych objednávok
- Plánovanie, objednanie a monitorovanie prepráv; komunikácia s prepravcami
- Príprava cenových ponúk
- Príprava a sledovanie predajných plánov
- Informačný servis pre klientov o produktoch, ich cenách a dostupnosti

- Samostatná práca s možnosťou sebarealizácie
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Školenia
- Firemné benefity
- Príjemné pracovné prostredie

Vzhľadom k veľkému počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí na základe písomného životopisu spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2020 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti logistiky, zameraná hlavne na organizáciu prepráv
- znalosť cudzích jazykov (anglický) je výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, spolupráca v tíme
- flexibilita
- logické myslenie
- dobré organizačné schopnosti
- ovládanie stresu pod pracovným tlakom
- znalosť maďarského jazyka je podmienkou

Beuker s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Duynie Holding. Predmetom našej činnosti je predaj a poradenstvo zamerané na vedľajšie produkty potravinárskeho priemyslu(krmivá), energetického priemyslu a na poľnohospodársku prvovýrobu. Naše aktivity vyvíjame predovšetkým na území Slovenskej-, Českej a Maďarskej republiky. Silnou stránkou našej spoločnosti je dobre premyslená logistika, ktorú organizuje spoľahlivý a dynamický kolektív zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Beuker Slovakia, s.r.o.
P.O.Box 16
919 08 Boleráz

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Kiss
Tel.: +421 918 666989
E-mail: poslať životopis
ID: 3300462  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac