Logo BETWEEN s.r.o.

Senior architekt

BETWEEN s.r.o.

Miesto práce
Gunduličova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
31.5. 2024
2 500 - 3 000 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá pri osobnom stretnutí na základe preukázania skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného projektanta /architekta alebo stavebného inžiniera na dlhodobú pracovná pozíciu.Obsahom pracovnej náplne je vypracovanie projektovej dokumentácie pre rôzne stupne ( DSP, DRS, ). Uchádzač by mal mať zasebou minimálne skúsenost s vypracovaním 2 projektov na DSP / bytového domu alebo občianskej stavby/

Práca na výnimočných projektoch
Pekné pracovné prostredie a super tímový kolektív
Flexibilný pracovný čas
Preplatená dovolenka (4 týždne)
Odmeny za výkon/proaktivitu/kvalitu výstupov
Teambuildingy

Multisport karta

Informácie o výberovom konaní

Výber prebieha 2 stupňoch:
1. zaslanie CV, portfólia formou PDF alebo linku na portfólio
2. pokial nás portfólio zaujme vyzveme Vás na osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 a viac

BETWEEN je progresívne a moderné architektonické štúdio, pôsobiace v oblasti komplexného plánovania, urbanizmu, architektúry a verejných priestorov. Between navrhuje moderné riešenia pre rozličné typy mestského prostredia. Viac na www.between.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. arch. Katarína Fejo
Tel.: +421907103507
E-mail: poslať životopis
ID: 4648803  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac