HIP projektu architekt/ stavebný inžinier

BETWEEN s.r.o.

Miesto práce
Gunduličova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
10.6. 2024
2 500 - 3 000 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá pri osobnom stretnutí na základe preukázania skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného HIP/ projektanta /architekta alebo stavebného inžiniera na dlhodobú pracovná pozíciu.Obsahom pracovnej náplne je vypracovanie projektovej dokumentácie pre rôzne stupne ( DSP, DRS, ). Uchádzač by mal mať zasebou minimálne skúsenost s vypracovaním 2 projektov na DSP / bytového domu alebo občianskej stavby/

- kompletizácia projektov - HIP

- vedenie tímu architektov a technických pracovníkov

- koordinácia projektu s profesiami

Práca na výnimočných projektoch
Pekné pracovné prostredie a super tímový kolektív
Flexibilný pracovný čas
Preplatená dovolenka (4 týždne)
Odmeny za výkon/proaktivitu/kvalitu výstupov
Teambuildingy

Multisport karta

Informácie o výberovom konaní

Výber prebieha 2 stupňoch:
1. zaslanie CV, portfólia formou PDF alebo linku na portfólio
2. pokial nás portfólio zaujme vyzveme Vás na osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 a viac

BETWEEN je progresívne a moderné architektonické štúdio, pôsobiace v oblasti komplexného plánovania, urbanizmu, architektúry a verejných priestorov.Viac na www.between.sk
ID: 4648803  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac