Reagujte bez životopisu

Strojník betónpumpy

Betonlog s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 10 EUR/hod.Mzda pre strojníka so skúsenosťami 10-15eur/h v čistom v závislosti od druhu pracovného pomeru, skúseností a prístupu k práci a pridelenému stroju

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha betónpumpy, základná údržba a starostlivosť o zverený stroj, vypisovanie dodacích listov a záznamov pre vedenie a obsluhu vozidla

stanovište vozidla POVAŽSKÁ BYSTRICA, RAJEC

Odmeny závislé od prístupu k práci a pridelenému stroju, príspevok na ubytovanie alebo cestovanie

Všetky informácie ohľadom pracovného miesta na t.č. 0940 149 099
Životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Platné doklady pre vedenie nákladného auta, zodpovednosť, spoľahlivosť, časová flexibilita, technická a manuálna zručnosť, pozitívny a aktívny prístup k práci

Spoločnosť založená v roku 2019, zameraná na predaj, dovoz a čerpanie betónu v regióne Považia.
ID: 4591697  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.