Reagujte bez životopisu

Statik, konštruktér

Beťkoprojekt s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiac+ odmeny za vypracovane projekty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj budúci kolega,
Tvoríme a projektujeme rôzne priemyselné, občianske, obchodné, bytové, polyfunkčné a
špecifické stavby. V našom tíme nájdeš špecialistov na statiku a konštruktérov, od ktorých
sa môžeš veľa naučiť.

Držíme sa motta „tvorivo, efektívne a precízne. Našou víziou je dodávať najkvalitnejšie
riešenia a služby s tým spojené. Každý projekt je rovnako dôležitý.

Radi ťa uvítame v našom tíme. Ak máš má záujem o vzdelávanie a rast vo svojom odbore
dáme ti možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, odovzdáme ti naše know-how či
preplatíme školenia v programoch, v ktorých budeš tvoriť projekty.

Okrem toho sme partia ľudí, ktorých baví spolu pracovať. Sme večne veselí, športovo a
kultúrne založení. Môžeš sa tešiť na akcie v lete ako volejbalový turnaj či v kotli varené
halušky od šéfa, turistiku, vianočný večierok či oslavy narodenín. V našom kolektíve je práca
zábavou, zistíš o čom je život.

Tvojou úlohou bude:
- vypracovanie projektovej dokumentácie pre projekty pozemných stavieb
- vypracovanie výrobných dokumentácii prefabrikovaných žb konštrukcií a oceľových
konštrukcií

Ak ťa naša ponuka zaujala, budeme veľmi radi, ak sa staneš súčasťou nášho kolektívu.

● flexibilná pracovná doba
● možnosť osobného rozvoja a odborného rastu pod vedením skúsených odborníkov
● možnosť príležitostného home-officu
● práca v dynamickom kolektíve
● pravidelné teambuildingové aktivity
● stabilné pracovné podmienky
● po zapracovaní dobré finančné ohodnotenie

- k životopisu pripoj aj ukážku svojich práz (z praxe, alebo študentské)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, statika

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
SCIA Engineer - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť TEKLA Structures a Allplan Nemetschek výhodou

www.betkoprojekt.sk
- 30 rokov skúseností
- projekčná kancelária zaoberajúca sa projektovaním stavieb pozemného staviteľstva
- zabezpečuje projekty pre stavebné povolenie a realizačné projekty,
statické výpočty a posudky, projekty betónových, oceľových a drevených konštrukcií,
- výrobné dokumentácie oceľových a betónových konštrukcií
- komplexné projekty pozemných stavieb, energetické certifikáty,
- celková koordinácia stavieb,

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4048700  Dátum zverejnenia: 18.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac