Opatrovateľka

Bethesda Senior, n.o.

Miesto práce
Macáková 1, Lorinčík
Termín nástupu
dohodou
623 EUR/mesiacK hrubej mzde sa pripočítava príplatok, (príslužba, nočná zmena, sobota, nedeľa, štátny sviatok). Garantovaná čistá mzda zamestnanca s príplatkami, od: 800 €. - práca v novopostavenom zariadení pre seniorov - príjemný kolektív - strava plne hradená zamestnávateľom - preplácanie nadčasov - odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná opatrovateľská starostlivosť v zariadení pre seniorov

práca v novopostavenom zariadení, príjemný kolektív, strava plne hradená zamestnávateľom, preplácanie nadčasov

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected]. Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ukončený akreditovaný kurz opatrovania v dĺžke min. 220 hod., vítané zdravotnícke vzdelanie zdravotný asistent/praktická sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- empatia, sociálne cítenie
- prax v zdravotníckom alebo sociálnom zariadení
- prax v opatrovaní v zahraničí

Bethesda Senior, n.o. je neverejný poskytovateľ sociálnych služieb s kapacitou do 40 prijímateľov. Moderné zariadenie pre seniorov je umiestnené v krásnom prostredí blízko lesa v lokalite Vyšný Lorinčík. Možnosť parkovania vo dvore, v bezprostrednej blízkosti je zastávka MHD.
Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním sociálnych sociálnych služieb v súlade so zákonom č. 448/2008 Z.z.
ID: 4185572  Dátum zverejnenia: 19.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac