Можливість для людей з України

Opatrovateľka

Betánia Senec, n.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacMzdové podmienky (brutto) od 800 € + príplatky vyplývajúce zo zákona ( napr.nočné služby, sviatky) minimálne 2 x ročne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o ľudí s mentálnym znevýhodnením ( ľahší a stredný stupeň),
- nemáme agresívnych klientov a ani ležiacich,
nejedná sa o bežné opatrovanie, skôr o dohľad a pomoc pri bežných činnostiach - asistencia,
- dvojsmenná prevádzka-denné a nočné smeny, víkendy,
Opatrovateľský kurz je možné absolvovať aj po nástupe do zamestnania

príjemné prostredie,
rodinná atmosfera,
nízky počet klientov,
zamestnávateľ prispieva na stravovanie v zariadení - domáca kuchyňa,
možnosť ďaľšieho vzdelávania a osobného rastu,
preplácanie nadčasov,
spoločné výlety,
dvojňová supervízia, ktorá pomáha k súdržnosti kolektívu - vždy mimo zariadenia,
neposkytujeme ubytovanie

zaslanie životopisu emailom na [email protected], alebo 0901708373

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovateľka

Prax na pozícii/v oblasti

nie je potrebná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nekonfliktosť,
empatický a zodpovedný prístup ku klientom,
empatický a zodpovedný prístup ku kolegyniam/ kolegom

Sme nezisková organizácia, ktorá poskytuje soc.služby ľuďom s mentálnym hendikepom už 31 rokov. Našou snahou je poskytovať sociálne služby v prostredí, ktoré čo najviac pripomína rodinné, preto aj kapacita nášho zariadenia je iba 12 klientov v celoročnom bývaní. Poskytujeme aj ambulatnú formu soc. služby a to 8 klientom. Staráme sa o ľudí s ľahším a stredným mentálnym hendikepom. Naši klienti sa s ohľadom na svoje schopnosti podieľajú na všetkých prácach v interiéri aj exteriéri. Tak ako v bežnej domácnosti. Nemáme agresívnych klientov. Naše zariadenie sa nachádza v tichom a nádhernom prostredí na brehu Seneckých jazier.
ID: 3651420  Dátum zverejnenia: 30.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac