Majster

BETAMONT s.r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta, Zvolen
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 - 1 440 EUR/mesiacZákladná mzda 1200 € + variabilná zložka mzdy vo výške 240 € (20% zo základnej mzdy) vyplácaná každý mesiac. Suma základnej mzdy je uvedená ako minimálna, finálna výška mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, znalosťami a zručnosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborníka v oblasti:

- organizovanie postupu prác stavebného diela, kontrola vykonaných prác, zodpovednosť za dodržanie BOZP, dohľad nad dodržiavaním kvality vykonaných prác

- zabezpečenie materiálneho zásobovania stavby, strojov a mechanizácie

- príprava podkladov k fakturácii, spracovanie súpisov vykonaných prác, odovzdávacích a preberacích protokolov, harmonogramu výstavby, kontrolno-skúšobných plánov, zabezpečenie certifikátov materiálov

- komunikácia so subdodávateľmi v zmysle uzatvorených zmlúv/objednávok

- spracovanie potrebných mesačných výkazov o pohybe pracovníkov, strojov a zariadení na stavenisku, informácií o výrobnom čísle alebo EČV použitej techniky v zmysle zmluvy

- sledovanie čerpania materiálu v súlade so súpismi vykonaných prác

- vykazovať výnosy z vyťaženého materiálu v rozsahu celého diela na základe mesačnej inventarizácie vyťaženého materiálu, komunikácia a odsúhlasenie výnosov s objednávateľom

- spolupráca so stavbyvedúcim pri realizácii stavieb

• pružný pracovný čas• jednozmenná prevádzka• firemná chata vo Vysokých Tatrách• dovolenka naviac za odpracované roky • príspevok na rekreáciu• príspevok na stravovanie• firemné akcie - športový deň, vianočný večierok• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie• iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Ak Vás ponuka zaujala, svoju žiadosť a životopis zašlite na mailovú adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky zadané v inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné / elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vítaná odborná spôsobilosť v elektrotechnike, znalosti a skúsenosti v oblasti elektrotechniky

Spoločnosť BETAMONT s.r.o., pôsobiaca na trhu 30 rokov, vyvíja a integruje vlastné inteligentné dopravné technológie v cestnej aj železničnej doprave.

Je zameraná na vývoj, projekciu, montáž, servis a údržbu:
- inteligentných dopravných systémov pre cesty a železnice
- zabezpečovacích a oznamovacích zariadení pre železnice
- diagnostických systémov pre zabezpečenie ochrany železničnej dopravnej cesty a jej
konštrukcií
- systémov na určenie evidenčného čísla vozidla, meranie celkovej hmotnosti, rozmerov a
rýchlosti vozidiel v cestnej sieti a mestách
- informačných systémov diaľnic a tunelov
- technológií pre riadenie dopravy na cestách, diaľniciach, v tuneloch

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4786848  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac