Softvérový inžinier

BETAMONT s.r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a vývoj riadiaceho systému a softvérových komponentov pre aplikácie dopravných systémov v jazyku C# na platforme Microsoft .NET. Zamestnanec sa stane súčasťou tímu, ktorý rieši konkrétnu problematiku ( projekt ) a je zodpovedný za jemu pridelenú časť projektu definovanú úlohami nadriadeného zamestnanca. V rámci tímu sa podieľa na tvorení / zefektívnení výsledného riešenia jeho testovania.

- pružný pracovný čas
- príspevok na stravovanie
- príspevok na rekreáciu, športové a kultúrne podujatia
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- vlastné rekreačné zariadenie
- pridelenie mobilného telefónu a notebooku

Uchádzač by mal mať skúsenosti v oblasti vývoja softvéru, znalosť platformy .NET a jazyka C# nie je podmienka v prípade, že uchádzač ovláda iné programovacie jazyky, ak má chuť dokáže sa rýchlo naučiť nové. Odporúčaná je znalosť aspoň jedného z databázových systémov: Oracle, MySQL alebo Microsoft SQL. Vítané sú znalosti programovacích jazykov Java, Python, skúsenosti v oblasti kryptografie, ako aj v oblasti tvorby web aplikácií ( HTML, JS, CSS, ASP .NET, AJAX, HTML5 ) a práce s technológoiu WPF.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Základy
.NET - Základy
Oracle Database - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- tvorivosť
- komunikatívnosť
- práca v tíme

Spoločnosť BETAMONT s.r.o., pôsobiaca na trhu 30 rokov, vyvíja a integruje vlastné inteligentné dopravné technológie v cestnej aj železničnej doprave.

Je zameraná na vývoj, projekciu, montáž, servis a údržbu:
- inteligentných dopravných systémov pre cesty a železnice
- zabezpečovacích a oznamovacích zariadení pre železnice
- diagnostických systémov pre zabezpečenie ochrany železničnej dopravnej cesty a jej
konštrukcií
- systémov na určenie evidenčného čísla vozidla, meranie celkovej hmotnosti, rozmerov a
rýchlosti vozidiel v cestnej sieti a mestách
- informačných systémov diaľnic a tunelov
- technológií pre riadenie dopravy na cestách, diaľniciach, v tuneloch

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3656016  Dátum zverejnenia: 12.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac