1 400 - 1 800 EUR

Hardvérový inžinier

BETAMONT s.r.o., Zvolen

Miesto práce
Lieskovská cesta, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a vývoj firmvéru pre hardvérové komponenty postavených na báze mikrokontrolérov ARM Cortex-M (prevažne STM32xx). Aplikačná oblasť sú moduly pre inteligentné dopravné systémy. Zamestnanec sa stane súčasťou tímu riešiaceho konkrétnu problematiku (projekt) a je zodpovedný za jemu pridelenú časť projektu definovanú úlohami nadriadeného zamestnanca. V rámci tímu sa podieľa na tvorení/zefektívnení výsledného riešenia a oživovania prototypov a ich testovania.

- pružný pracovný čas
- príspevok na stravovanie
- pridelenie mobilného telefónu a notebooku
- príspevok na rekreáciu, športové a kultúrne podujatia
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- vlastné rekreačné zariadenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti v oblasti návrhu firmvéru pre mikrokontroléry (znalosť STM32 výhodou), tvorba a ladenie kódu.
Skúsenosti s návrhom elektroniky (návrh a čítanie schém).
Znalosť komunikačných rozhraní (I2C, SPI, RS485, CAN,...).
Skúsenosti s laboratórnym vybavením osciloskop, generátor signálov,...
Základná znalosť RTOS.
Programovací jazyk C (pokročilý), Assembler (základný), skúsenosť s Matlabom (výhodou).
Samostatnosť, tvorivosť, komunikatívnosť, práca v tíme.

Spoločnosť zameraná na vývoj, projekciu, montáž, servis a údržbu:
- zabezpečovacích zariadení - priecestných, staničných, traťových
- oznamovacích zariadení - (EPS, HSP, PSN, SKV, KS, IS).
- diagnostických systémov pre zabezpečenie ochrany železničnej dopravnej cesty a jej konštrukcií,
- informačných systémov diaľnic a tunelov,
- technológií pre riadenie dopravy na cestách, diaľniciach, v tuneloch,
- systémov na určenie evidenčného čísla vozidla, meranie nápravových tlakov, celkovej hmotnosti, rozmerov a rýchlosti vozidiel v cestnej sieti a mestách, predselekcia nadlimitných vozidiel,

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

J.Jesenského 1054/44
96003 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Schwarzová
Tel.: +421908740181
E-mail: poslať životopis
ID: 3655870   Dátum zverejnenia: 16.10.2019