Predajca, asistent / asistentka predaja sedacích súprav v Bratislave - OC STYLA

BETA TRENČÍN s.r.o. - Sedačky Beta

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
18.06.2018
od 720 eur brutto + provízie z predaja + príplatky za víkend a nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
* poradenstvo pri výbere sedacích súprav zákazníkom
* príjem a spracovanie objednávok
* administratívna činnosť spojená s realizáciou kompletnej objednávky, o ostatné sa postarajú na centrále.
* starostlivosť o predajňu
* komunikácia s ostatnými kolegami
* práca v obchodnom centre (krátky/dlhý týždeň)

Predaj sedacích súprav a postelí na našej predajni v BRATISLAVE (v novootvorenej predajni v novom obchodnom centre STYLA - Všetko pre bývanie - Zlaté piesky ).

Práca v rozvíjajúcej sa firme. Zamestnanecké zľavy. Trvalý pracovný pomer. U nás nie ste len číslo na zozname. Individuálny prístup ku každému zamestnancovi. Dlhý a krátky týždeň.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite životopis na email adresu uvedenú dole.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme milú kolegyňu / kolegu, ktorý
- má veľmi dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie,
- je aktívny a ochotne plní pracovné úlohy,
- je dôsledný a má zmysel pre poriadok,
- je kreatívny
- má skúsenosti s prácou na PC, internetom, MS Office,
- rýchlo a rád sa učí nové veci

Slovenská firma zaoberajúca sa výrobou sedacích súprav a postelí. Prevádzkuje aj sieť vlastných predajní po celom Slovensku.

Cieľ našej spoločnosti:
Prinášať zákazníkom kvalitu za primerané ceny. Úpravou sedačiek a postelí na mieru prinášať zákazníkovi možnosti využitia svojho priestoru na mieru. Chceme byť lídrom na slovenskom trhu vo výrobe sedacích súprav a postelí..
Servis zákazníkom, tým sa chceme odlíšiť od ostatných.
Viac info na našej stránke
www.SedackyBeta.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3414433  Dátum zverejnenia: 8.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 720 eur brutto + provízie z predaja + príplatky za víkend a nadčasy