Back Office Assistant

BESTRENT s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 73, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacNástupná mzda od 1000 Eur brutto. K základnej zložke mzdy je poskytované osobné ohodnotenie a nepravidelné odmeny už od nástupu. Mzdové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského kolektívu hľadáme administratívnu pracovníčku, ktorej hlavnou náplňou práce bude:
• prijímanie a uvádzanie návštev,
• zabezpečovanie občerstvenia pre návštevy a firemných klientov,
• spravovanie a zodpovednosť za rokovacie miestnosti,
• evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty,
• zabezpečenie materiálového vybavenia spoločnosti,
• komunikácia s obchodnými partnermi,
Administratívne práce a podpora pre účtovné oddelenie:
• zabezpečenie obehu dokumentov v spoločnosti,
• pokladňa,
• nahrávanie dokumentov do informačného systému spoločnosti,
• zakladanie, skenovanie faktúr

• práca v perspektívnej a stabilnej spoločnosti,
• kurz AJ 2x do týždňa,
• firemné eventy,
• priateľské pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Životopis žiadame zasielať spolu s fotografiou.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú ponuku.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dôslednosť a precíznosť so zameraním na detail,
• samostatnosť a zodpovednosť,
• schopnosť pracovať v tíme,
• flexibilita a kreativita,
• motivácia pre oblasť účtovníctva a prácu s číslami/dátami

Sme spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá poskytuje prenájom a predaj stavebnej mechanizácie a príslušenstva za výhodné ceny. Naše pobočky môžete nájsť už skoro v každom kraji na Slovensku. Našimi zákazníkmi sú nielen právnické osoby ale aj fyzické osoby. Výhodou zapožičania si mechanizácie u nás ušetríte náklady na obstarávanie strojov, opravy a údržbu, skladovanie ale aj iné. Spĺňame najvyššie kritéria bezpečnosti a kvality a ponúkame vždy najnovšie technológie a strojový park. V našom strojovom parku nájdete všetko od drobného náradia až po veľké stavebné stroje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3936624  Dátum zverejnenia: 26.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac