PLC programátor

BESTO s.r.o.

Miesto práce
Pri Krásnej 6, 040 12 Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť BESTO, s.r.o. pre nové projekty v rámci EÚ príjme do trvalého pracovného pomeru pracovníka na vývoj software pre PLC riadiace systémy.
Požiadavky na uchádzača:
- praktické skúsenosti s programovaním vo vývojových prostrediach pre RS: SIEMENS - podmienkou, skúsenosti s RS od firiem OMRON, Schneider Electric (Telemecanique) výhodou
- spolupráca s elektroprojektantom,
- spolupráca s konštrukciou mechanických častí zariadení,
- aktívny prístup k riešeniu úloh,
- samostatnosť,
- spolupráca pri tvorbe riešení pre nové projekty a ich optimalizácia z hľadiska spoľahlivosti a ceny,
- účasť pri aplikácii u koncového zákazníka,
- ovládanie anglického jazyka.

- Práca na zaujímavých projektoch v zahraničí a na Slovensku
- Pružná pracovná doba
- Motivačné ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti (13. plat)

Svoje životopisy v slovenskom jazyku nám zasielajte na e-mail kariera@besto.sk
Kontaktovaný budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše podmienky.
Po ukončení výberového konania, budú pozvaní na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - programátor

SIMATIC STEP 7 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- VŠ, respektíve SŠ vzdelanie elektrotechnické (automatizácia výhodou)
- prax v odbore min. 2 roky
- schopnosť čítať elektrické schémy
- min. odborná spôsobilosť na prácu na elektrotechnických zariadeniach § 21 - resp. predpoklady na získanie osvedčenia

Strojárska firma zaoberajúca sa vývojom, výrobou a servisom dopravníkov, montážnych liniek, skladovacích technológii a jednoúčelových strojov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BESTO, s.r.o.
Pri Krásnej 6
040 12 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Béreš
Tel.: +421556745620
E-mail: poslať životopis
ID: 2852966   Dátum zverejnenia: 9.11.2017