Konštruktér

BESTO s.r.o.

Miesto práce
Pri Krásnej 6, 040 12 Košice
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie konštrukčného riešenia výrobkov, komponentov a zostáv,
- projektovanie a kreslenie podľa zadaných špecifikácií,
- spracovanie výkresovej dokumentácie a sprievodnej dokumentácie tak, aby bolo možné podľa nej vyrobiť funkčný produkt,
- spracovanie návrhov na zmeny a odchýlky vo výkresovej dokumentácii.

Požiadavky na konštruktéra:
- operatívne odstraňuje konštrukčné nedostatky, ktoré sa prejavia v procese výroby,
- pri použití nových konštrukčných prvkov alebo súčiastok zabezpečuje kontakt na dodávateľa s presným definovaním ich kľúčových parametrov,
- konzultuje a rieši problémy u zákazníka a hľadá pre neho najlepšie riešenie,
- sleduje trendy konštrukcie strojov a zariadení a používa ich vo svojej práci,
- sleduje trendy vývoja nových komponentov použiteľných pri konštruovaní a využíva ich pri konštrukcii produktov BESTO, s.r.o.

- Práca na zaujímavých projektoch v zahraničí a na Slovensku
- Pružná pracovná doba
- Motivačné ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti (13. plat)

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte len na e-mailovú adresu kariera@besto.sk. Po vyhodnotení žiadostí budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.
Uchádzači, ktorí nebudú kontaktovaní neprešli výberom.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Autodesk Inventor - expert
AutoCAD - pokročilý
CATIA - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie strojárskeho smeru
- prax v oblasti konštruovania vo výrobnej firme min.2 roky.
- znalosť technických výpočtov (mechanika, pružnosť, pevnosť..)
- komunikatívnosť, iniciatívnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- ochota a chuť cestovať na občasné služobné cesty k zákazníkom
- znalosť anglického jazyka, alebo iného svetového jazyka vítaná

Strojárska firma zaoberajúca sa vývojom, výrobou a servisom dopravníkov, montážnych liniek, skladovacích technológii a jednoúčelových strojov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BESTO, s.r.o.
Pri Krásnej 6
040 12 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Béreš
Tel.: +421556745620
E-mail: poslať životopis
ID: 2515507   Dátum zverejnenia: 2.11.2017