Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Konštruktér

BESTO, s.r.o.

Miesto práce
Pri krásnej, Nad jazerom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacVýška ohodnotenia podľa vedomostí, skúseností, kvality a produktivity práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktér / CAD Engineer:
- navrhuje konštrukčné riešenia výrobkov, komponentov a zostáv podľa zadaných špecifikácií,
- spracováva výkresovú dokumentáciu a sprievodnú dokumentáciu tak, aby bolo možné podľa nej vyrobiť funkčný produkt,
- spracováva návrhy na zmeny a odchýlky vo výkresovej dokumentácii,
- spolupracuje pri vytváraní zadania pre elektroprojekt a automatizáciu na základe špecifikácií a návrhu mechanických častí produktov,
- pri použití nových konštrukčných prvkov alebo súčiastok zabezpečuje kontakt na dodávateľa s presným definovaním ich kľúčových parametrov,
- konzultuje a rieši problémy u zákazníka a hľadá pre neho najlepšie riešenie,
- sleduje trendy konštrukcie strojov a zariadení a používa ich vo svojej práci,
- sleduje trendy vývoja nových komponentov použiteľných pri konštruovaní a využíva ich pri konštrukcii produktov BESTO, s.r.o.

- Práca na zaujímavých projektoch v zahraničí a na Slovensku
- Pružná pracovná doba
- Motivačné ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti (13. plat)

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte len na e-mailovú adresu [email protected]. Po vyhodnotení žiadostí budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.
Uchádzači, ktorí nebudú kontaktovaní neprešli výberom.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Vault - Pokročilý
Autodesk Fusion 360 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Hľadáme šikovného konštruktéra so skúsenosťami s navrhovaním riešení pre manipuláciu a skladovanie.
Predpoklady a zručnosti konštruktéra:
- komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
- ovládanie cudzieho jazyka výhodou
- znalosť ďalšieho svetového jazyka výhodou (nemecký, francúzsky, ruský jazyk)
- ochota cestovať v rámci SR, EÚ aj mimo EÚ

Strojárska firma zaoberajúca sa vývojom, výrobou a servisom dopravníkov, montážnych liniek, skladovacích technológii a jednoúčelových strojov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1451792  Dátum zverejnenia: 28.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac