Operátor výroby

Bestland Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
07.01.2020
800 - 950 EUR/mesiacZákladná mzda 800,-€ + variabilná výkonnostná odmena do výšky 150,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obsluha strojných zariadení - výrobná linka;
* vykonávanie prevádzkovej údržby a drobných opráv;
* manipulácia s VZV, prípadne s kolesovým nakladačom;
* nakládky a vykládky kamiónov s motorovým vozíkom skupiny W1;
* jednozmenná prevádzka bez víkendov;
* práca je vhodná pre mužov (281/2006 Z.z.)

* práca na TPP;
* príspevok na dopravu;
* stravné nad rámec ZP (5€).

Vaše žiadosti o zamestnanie s krátkym profesným životopisom zasielajte mailom na [email protected].
Vybraní uchádzači budú oslovení za účelom určenia termínu pohovoru.

Reakciou na ponuku dávate súhlas spoločnosti Bestland Slovakia spol. s r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s § 18/2018 Z.z. a ďalej s nariadením EP a rady EÚ 2016/679.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.
Predpokladaný termín nástupu: 7.1.2020.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie s praxou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

* predošlá skúsenosť práce vo výrobnej spoločnosti výhodou;
* preukaz na obsluhu VZV a prax s jeho riadením je podmienkou;
* nevyhnutná manuálna zručnosť;
* odborná spôsobilosť elektrotechnikov a strojnícky preukaz pre kolesové nakladače sú výhodou, nie však podmienkou.

Spoločnosť s.r.o. so zahraničnou účasťou sa venuje výrobe a predaju organických hnojív.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2995782  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 950 EUR/mesiacZákladná mzda 800,-€ + variabilná výkonnostná odmena do výšky 150,-€