Helpdesk operátor

Besteron a.s.

Teslova 20, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od druhu pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš príjemné vystupovanie, skúsenosti z helpdesku a hľadáš si pohodové pracovné prostredie? Výborne, si náš človek.
Hľadáme pravú ruku pre nášho Head of Support, v ktorom nájdeš toho najlepšieho kolegu. Tvoja pracovná náplň:

• riešenie telefonických a emailových požiadaviek klientov
• zastrešenie príjemnej komunikácie, ktorá podporí pozitívne vzťahy s našimi klientmi
• práca s interným informačným systémom
• administratívna podpora Head of Support
• práca v pracovné dni 8.00 - 16.00
• miesto práce v kancelárii na Teslovej 20, po dohode možnosť čiastočného home office

• dôkladné zaškolenie a podpora zo strany kolegov
• multisport karta a kurz angličtiny zdarma
• home office po dohode
• zabezpečenie potrebného pracovného vybavenia
• pravidelné teambuilding akcie
• osobný rast spolu s firmou
• niečo ti tu chýba? Povedz nám o tom na osobnom pohovore a my to zvážime ;)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

• prax minimálne 1 rok
• príjemné vystupovanie a dokonalá slovenčina
• angličtina ti nerobí problém
• dobre ovládaš prácu s PC ako Microsoft Office, email klient...
• tvojou výhodou je znalosť support/callcenter programov
• ak poznáš základy CMS/webu máš veľké plus :)
• máš pocit, že píšeme o tebe? Tak si ten správny parťák do nášho tímu ;)

BESTarostné podnikanie vďaka moderným platobným riešeniam.
Besteron poskytuje komplexné platobné riešenia pre obchodníkov v online aj offline svete. Sme platobná brána a tiež poskytovateľ POS riešení, na trhu pôsobíme od roku 2014. Sme licencovaná platobná inštitúcia, regulovaná Národnou bankou Slovenska. Ročne sprocesujeme milióny platieb a neustále rastieme. Gro nášho klientskeho portfólia tvoria stovky malých a stredných eshopov. Aktuálne pôsobíme v 3 krajinách. Medzi našich klientov patrí Benu lekáreň, Vaša lekáreň, Unilabs, United Fashion Group, Novesta, Merkury Market, Fumbi a mnoho iných.

Sme tiež partia priateľských, dobre naladených mladých ľudí, ktorí majú radi výzvy. Máme jeden spoločný cieľ, a to je spokojnosť klienta, ktorá ide ruka v ruke s poskytnutím kvalitnej služby. Aj keď to vyznie ako klišé, v našej firme vládne pohodová, rodinná atmosféra. Nehráme sa medzi sebou na žiadne formality, snažíme sa veci riešiť priamo a vzájomne sa rešpektovať a pomáhať si.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4449502  Dátum zverejnenia: 19.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac