Skladník / predavač technických plynov a zváracej techniky (práca vhodná aj pre ženy)

BEST WELD s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Tuhovská 3, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacFinančný príspevok na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj a príjem fliaš technických plynov a zváracej techniky
- spracovanie predejných dokladov (faktura, dodací list) v programe Lisa (zaškolíme)
- spracovanie dokladov a príjem tovaru na sklad v programe Lisa
- spracovanie dokladov a preskladnenie tovaru v programu Lisa
- spracovanie emailových a telefonických objednávok / požiadavky zákazníkov
- starostlivosť o plynulý chod predajne - vystavovanie nových výrobkov, kontrola cien výrobkov, dopĺňanie tovaru (orientácia v sortimente plynov / zváracej techniky je vítaná)

- obsluha vysokozdvižného vozíka

V prípade záujmu nám prosím zašlite emailom Váš životopis, poprípade nás môžte kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vítaná, ale nie je nutná – uchádzača zaškolíme
- platný preukaz VZV (možnosť zaškolenia cez našu spoločnosť)
- absolutne nutné príjemné vystupovanie
- komunikativnosť
- zručnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- samostatnosť

Predaj technických plynov a zváracej techniky v malej firme s prevádzkou v Bratislave, Tuhovská 3. Naša spoločnosť funguje ako franšíza jedného z najväčších predajcov technických plynov na svete.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4836055  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac