Reagujte bez životopisu

Vodič - rozvoz tovaru

BEST WELD s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacFinančný príspevok na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakládka, rozvoz a vykládka flaší technických plynov a zváracej techniky (valník 3,5 t a 7,5 t)
- rozvoz po Bratislave a okolí, 1-2 x týždenne závoz na dlhšiu trasu (Nitra, Topolčany, Bánovce n. Bebr. a pod.)
- donáška fliaš k zákazníkom (nepravidelne)
- obsluha vysokozdvižného vozíka (nakládka / vykládka fliaš a zváracej techniky)
- udržiavanie zvereného vozidla v predpísaných podmienkach

V prípade záujmu nám prosím zašlite emailom Váš životopis, poprípade nás môžte kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- vod. preukaz B a C
- ADR preukaz (možnost zabezpečenia zamestnávateľom)
- platný preukaz VZV (možnost zabezpečenia zamestnávateľom)
- kvalifikačná karta vodiča
- tachografická karta vodiča

- nutné príjemné vystupovanie
- zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

Predaj technických plynov a zváracej techniky v malej firme s 4 zamestnancami s prevádzkou v Bratislave, Tuhovská 3. Naša spoločnosť funguje ako franšíza jedného z najväčších predajcov technických plynov na svete.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4196210  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac