Operátor výroby okolie Nové Mesto nad Váhom

Best personal solutions s.r.o.

Miesto práce
Čachtice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
750 - 1 800 EUR/mesiac150€ dochádzkový bonus, 80€ príspevok na stravu, bonus pri produktivite od 60€ do 100€, odmena vo výške 50€ Mzda vrátane bonusov 1350€ v čistom. V prípade záujmu o živnosť mzda 8,50€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na poloautomatizovanej linke
- montáž chladičov
- práca na 2-3 zmeny
- nakladanie a odoberanie kusov do spájkovacej pece
- kontrola podľa výkresovej dokumentácie

V prípade na oddelenie skladu - práce na vysokozdvižnom vozíku

- doprava do/zo zamestnania ZADARMO firemným autobusom - zástavky: Stará Turá, Bzince pod Javorinou, Nové Mesto nad Váhom, Pobedím, Bašovce, Piešťany, Trebatice, Vrbové, Krakovany, Očkov, Podolie, Častkovce
- možnosť poskytnutia ubytovania so zľavou

V prípade záujmu prosím o zaslanie životopisu na dole uvedenú mailovú adresu alebo volať na dole uvedené telefónne číslo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť výkresovej dokumentácie základy - ukázať dĺžku, šírku, hrúbku, uhlopriečku, premena jednotiek (napr. z cm na mm)
- ochota pracovať na 2-3 zmeny

Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaným práce v strojárskej a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme ubytovanie aj dopravu do zamestnania.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: oddelenie Personálne
Tel.: +421918046210
E-mail: poslať životopis
ID: 4821111  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac