Opatrovanie Holandsko

Best Job, s.r.o.

Miesto práce
Horná 65 A, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľku do Holandska

Krajina: Holandsko
Miesto: Zwolle
Nástup: nástup ihneď
Plat: 1600 Eur /mesiac
Turnus: 3 mesiace
Ubytovanie a strava: zadarmo
Príspevok na cestu vo výške 150 Eur.
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 30 – 60 rokov, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, profesionálne skúsenosti s imobilnými pacientami, vodičský preukaz je potrebný, opatrovateľka by mala byť milá, pozitívne naladená, trpezlivá.
Opatrovaná osoba: muž 56 rokov, skleróza multiplex. Klient je pripútaný na elektrický vozík. Vzhľadom na to že trpí na dekubity, na vozíku môže tráviť maximálne 1,5 hodiny denne, zvyšok času je v posteli. Presúva sa pomocou zdviháku. V dome býva aj jeho manželka, ktorá je stále pracovne aktívna. Opatrovateľka sa o klienta stará len v čase od 10.30-18.00. Ráno medzi 8.30 – 10.30 prichádza do domu tím zdravotných sestier, ktoré vykonajú s klientom osobnú hygienu,oblečú ho. Večer o 18.00. prichádza domov jeho manželka, ktorá sa o klienta stará do 22.00. V noci prichádza ku klientovi zdravotná sestra, ktorá zodpovedá za starostlivosť o klienta celú noc. Manželia bývajú v 2-podlažnom dome, pričom prízemie je prispôsobené pre klienta, manželia a vegetariáni.
Náplň práce: osobná starostlivosť, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.
Bývanie: dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ďalšia osoba v domácnosti: manželka
Zvieratá: 2 mačky (vonku)
Voľno: uvedené v texte + celá streda

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Tieto pracovné ponuky sú bez akýchkoľvek poplatkov agentúre ako sprostredkovateľovi! Všetky služby Vám budú z našej strany poskytnuté úplne zadarmo!

Viac o ponukách povieme telefonicky alebo mailom

1.Ubytovanie a strava: ZADARMO.
2. Žiadne sprostredkovateľské ani iné poplatky.
3. Zorganizujeme Vám dopravu priamo na adresu výkonu práce.
4. Stabilná, legálna a zaujímavá pracovná pozícia v zahraničí.
5. Pre získanie pracovného miesta NIE je nutné navštíviť nás osobne.
6. Možnosť výberu dĺžky turnusu (minimálne 3-4 týždne)
7. Možnosť výberu klienta.
8. Preskúšanie jazyka je možné aj po telefóne / Skype.
9. Nezaväzujeme Vás k dlhodobej spolupráci žiadnymi sankciami alebo pokutami.
10. Nadštandardný a stabilný prijem vo výške až do 1700 €/ mesiac a viac.
11.Profesionálny servis, pomoc a poradenstvo počas celej doby spolupráce.
12. Možnosť kariérneho rastu. Nadobudnutím pracovných a jazykových zručností Vám zabezpečíme lepšie platenú ponuku.
13. Bonus za odporúčanie opatrovateľky 50 € - 100 €.

Kontakt: Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Anglicko, Holandsko. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva
www.best-job.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Sociálna starostlivosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Nemecko, Holandsko, Belgicko, atd. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície: opatrovateľka, hotelový personal, atd, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3217332  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou