Čašník/-čka pre 4* Hotel Crowne Plaza Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.+ povinné príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce čašníkov je:

na pracovisku Bar :
  • Prijímanie objednávok, obsluha, starostlivosť o hostí
  • Dokonalá znalosť jedálneho a nápojového lístka
  • Príprava, servis a prezentácia nápojov zodpovedajúca štandardom hotela
  • Predošlé skúsenosti s prácou za barom – podmienkou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Pracovná doba je: 16:00 - 00:30 , výnimočne podľa potreby aj iný čas

na pracovisku Fresh :
  • Zodpovednosť za servírovanie jedál a nápojov počas raňajok
  • Základné baristické skúsenosti - podmienkou
  • Komunikácia s hosťom
  • Pracovná doba je: 6:00 - 12:00, výnimočne podľa potreby aj iný čas, prevažne počas víkendov a sviatkov; počas letných mesiacov práca aj cez týždeň
  • Základná znalosť anglického jazyka

Prosíme Vás, aby ste uviedli v sprievodom texte oddelenie o ktoré máte záujem.

  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • Bezplatná strava a pitný režim v hotelovej kantíne
  • Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti
  • Teambuildingy a firemné večierky
  • Komfortná a kvalitná uniforma, jej čistenie zdarma

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. V prípade, že spĺňate požiadavky budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia výhodou, nie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • flexibilita
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • prívetivosť
  • odolnosť voči stresu

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 4835307  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.