Masérka pre ZION SPA LUXURY v Grand Hotel Kempinski Vysoké Tatry

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
950 - 1 300 EUR/mesiacMzdové podmienky na dohodu (brigády): 4,45 € brutto/h. Mzda sa skladá z viacerých zložiek, ktoré budú upresnené na pohovore. Príplatky za víkendy a sviatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj v príjemnom luxusnom prostredí a získavaj skúsenosti u najlepších!

Do nášho luxusného ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli Kempinski High Tatras hľadáme šikovnú masérku s pozitívnym prístupom k práci, ktorá dokáže poskytnúť pre našich zákazníkov ten najlepší servis.

Náplň práce :
  • Poskytovanie rôznych druhov masáži, tvárových a telových ošetrení
  • Profesionálne poradenstvo v oblasti krásy, zdravia a kozmetiky
  • Starostlivosť o zákazníka na vysoko profesionálnej úrovni
  • Komunikácia s klientmi v slovenskom a anglickom jazyku
  • Aktívny predaj (masáže, kozmetika)
  • Udržiavanie poriadku v masérskych miestnostiach, prípadné nahlasovanie zistených závad

Otváracia doba od 8:00 do 22:00, pracuje sa aj počas víkendov a sviatkov.

  • Provízie z predaja kozmetiky
  • Možnosť zamestnaneckého ubytovania
  • Možnosť kariérneho postupu
  • Zdarma zamestnanecká strava nad rámec zákona v hotelovej kantíne
  • MULTISPORT karta
  • Teambuildingy a zamestnanecké párty
  • Profesionálne školenia s medzinárodnými kozmetickými značkami
  • Športovo-relaxačné služby
  • Pracovná uniforma a jej pranie v hotelovej práčovni

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu s aktuálnou fotografiou a so súhlasom na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle § 7 ods. 1 a 2 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Masér, wellness pracovník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Wellness pracovník, masér, fyzioterapeut - vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Odborná a zdravotná spôsobilosť na výkon práce starostlivosti o ľudské telo
  • Certifikát a skúsenosti s kozmetickými ošetreniami sú výhodou
  • Profesionálne a príjemné vystupovanie
  • Ochota byť nápomocný svojim kolegom a klientom
  • Schopnosť rozhodovať sa samostatne, ale zároveň byť tímový hráč
  • Záujem nadobúdať nové vedomosti v oblasti kozmetických značiek
  • Základnou podmienkou je ovládanie anglického jazyka na komunikačnej úrovni, znalosť ďalšieho jazyku je výhodou

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 4802839  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac