Sales Executive pre Grand Hotel River Park

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda: od 1400 €/mes. (v závislosti od skúseností a odborných zručností kandidáta) + bonusy a odmeny. Garantovaný kvartálny bonus: 150 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pripravení pridať sa do Sales tímu jedného z najprestížnejších hotelov v Bratislave?
Hľadáme práve Vás - dynamickú osobu, ktorá sa pripojí k nášmu profesionálnemu tímu v Grand Hotel River Park .

Náplň práce:
  • Aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych klientov a obchodných príležitostí
  • Plánovanie a samostatné vedenie obchodných stretnutí
  • Udržiavanie a rozvoj vzťahov s existujúcou klientelou
  • Plánovať a viesť prehliadky hotela
  • Viesť podrobné záznamy o obchodných aktivitách v systéme Opera
  • Podieľať sa na tvorbe cenových štruktúr, špeciálnych a sezónnych ponúk
  • Organizácia klientskych eventov
  • Prezentovanie spoločnosti na výstavách, veľtrhoch a eventoch
  • Účasť na služobných cestách v SR aj v zahraničí podľa pokynov nadriadeného
  • Dodržiavanie štandardov siete Marriott

Grand Hotel River Park sa nachádza na brehu Dunaja a ponúka svojim hosťom nezabudnuteľné zážitky . S jedinečnou kombináciou kvality služieb a nádherných priestorov sme jedným z najprestížnejších hotelov v regióne.

  • Benefitový program až do 600€ (BHFit 4x 150€ ročne)
  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • Zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti
  • Odmena vo výške 200 € za zamestnanca mesiaca / 300 € za zamestnanca roka
  • Bezplatná strava a pitný režim v hotelovej kantíne
  • Ponúkame možnosť bezplatného ubytovania na 3 mesiace od nástupu
  • Odmena za odporučenie kandidáta vo výške 300 €
  • Kvalitný odborný rozvoj prostredníctvom Talent Manažment Programu
  • Teambuildingy a firemné večierky

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. V prípade, že spĺňate požiadavky budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodný manažment, manažment cestovného ruchu, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodné oddelenie hotela alebo súvisiacej odbornej oblasti

Počet rokov praxe

1

  • Komunikatívnosť
  • Zodpovednosť
  • Prozákaznícky prístup
  • Organizačné schopnosti
  • Kreatívne myslenie
  • Spoľahlivosť
  • Orientácia na výsledok

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 4792780  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac