Hlavný účtovník pre Grand Hotel River Park

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
2 650 EUR/mesiacZákladná mzda: 2650 €/mes. + bonusy a odmeny. Garantovaný kvartálny bonus: 150 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za komplexné vedenie podvojného účtovníctva v hoteli
  • Zodpovednosť za dodržiavanie účtovných a daňových predpisov
  • Spracovanie podkladov k DPH a miestnym daniam
  • Spracovanie mesačnej a ročnej účtovnej závierky, príprava podkladov pre reporting a konsolidáciu
  • Zúčtovanie miezd, rezerv a ďalších ID, inventarizácia a rekonsiliácia účtov, saldo-konto záväzkov / pohľadávok, opravná fakturácia, príprava platieb
  • Spolupráca s externým daňovým poradcom
  • Metodické riadenie 3 zamestnancov účtovného oddelenia

  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • Benefitový program až do 600€ (BHFit 4x 150 ročne)
  • Kvalitný odborný rozvoj prostredníctvom Talent Manažment Programu
  • Ponúkame možnosť bezplatného ubytovania na 3 mesiace od nástupu
  • Bezplatná strava a pitný režim v hotelovej kantíne
  • Odmena za odporučenie kandidáta vo výške 300 €
  • Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti
  • Odmena vo výške 200 € za zamestnanca mesiaca / 300 € za zamestnanca roka
  • Teambuildingy a firemné večierky

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. V prípade, že spĺňate požiadavky budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosť s vedením komplexného účtovníctva je podmienkou
  • minimálne 3 ročná prax na podobnej pozícii
  • znalosť zákona o účtovníctve
  • znalosť daňových zákonov
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • orientácia na detail

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 4788503  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 650 EUR/mesiac