Masér/Masérka pre ZION SPA LUXURY

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 900 EUR/mesiac (brutto) + príplatky za prácu cez víkendy, sviatky + provízia z vykonaných procedúr + možné mesačne ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj v príjemnom luxusnom prostredí a získavaj skúsenosti u najlepších !

Do nášho luxusného ZION SPA LUXURY v samom srdci Bratislavy hľadáme šikovných kolegov s pozitívnym prístupom k práci, ktorí dokážu poskytnúť pre našich zákazníkov najlepší servis.

Náplň práce:
  • Poskytovanie rôznych druhov masáži, tvárových a telových ošetrení pre hostí ZION SPA LUXURY
  • Profesionálne poradenstvo v oblasti krásy, zdravia a kozmetiky
  • Starostlivosť o zákazníka na vysoko profesionálnej úrovni
  • Komunikácia s klientmi v slovenskom a anglickom jazyku
  • Predaj kozmetiky

  • Certifikát wellness pracovníka - podmienkou
  • Pracuje sa počas víkendov a sviatkov

  • Provízie z predaja
  • Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti po celom svete
  • Zamestnanecká strava nad rámec zákona úplne zdarma v hotelovej kantíne
  • Možnosť kariérneho postupu
  • MULTISPORT karta
  • Profesionálne školenia s medzinárodnými kozmetickými značkami
  • Teambuildingy
  • Interné školenie v oblasti hotelových štandardov

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu s aktuálnou fotografiou a so súhlasom na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle § 7 ods. 1 a 2 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí, budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Masér, wellness pracovník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Masáž - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Wellness pracovník, masér, fyzioterapeut

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Odborná a zdravotná spôsobilosť na výkon práce starostlivosti o ľudské telo
  • Certifikát klasickej masáže (absolvent kurzu alebo zdravotníckej školy)
  • Certifikát a skúsenosti s kozmetickými ošetreniami sú výhodou
  • Profesionálne a príjemné vystupovanie s dôrazom na slušné vyjadrovanie
  • Ochota byť nápomocný svojim kolegom a klientom
  • Schopnosť rozhodovať sa samostatne, ale zároveň byť tímový hráč
  • Záujem učiť sa nové vedomosti v oblasti kozmetických značiek
  • Základnou podmienkou je ovládanie anglického jazyka na komunikačnej úrovni, znalosť ďalšieho jazyku je výhodou

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 4720350  Dátum zverejnenia: 7.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac