Groups & Events Koordinátor pre Grand Hotel River Park

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel, Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2023 alebo podľa dohody
1 300 EUR/mesiacV základnej mzde nie sú zahrnuté zákonné príplatky a možné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za spracovanie a organizáciu skupinových, cateringových/banketových podujatí.
  • Účasť na stretnutiach s klientami a vedenie obhliadok hotela.
  • Zapájanie sa do prípravy, implementácie a zostavovania údajov pre strategický plán predaja.
  • Budovanie a udržiavanie vzťahov s novými a existujúcimi klientmi.
  • Spracovanie ponúk do 24 hodín po obdržaní požiadavky.

  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • Benefitový program až do 600€ (BHFit 4x 150 ročne)
  • Kvalitný odborný rozvoj prostredníctvom Talent Manažment Programu
  • Ponúkame možnosť bezplatného ubytovania na 3 mesiace od nástupu
  • Bezplatná strava a pitný režim v hotelovej kantíne
  • Odmena za odporučenie kandidáta vo výške 300 €
  • Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti
  • Odmena vo výške 200 € za zamestnanca mesiaca / 300 € za zamestnanca roka
  • Teambuildingy a firemné večierky
  • Komfortná a kvalitná uniforma, jej čistenie zdarma

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. V prípade, že spĺňate požiadavky budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment cestovného ruchu, marketing.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu, schopnosť multitaskingu pri dodržiavaní termínov
  • Predajné schopnosti a zručnosti v ústnej aj písomnej forme
  • Časová flexibilita
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 4549255  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac