Portier pre Hotel Crowne Plaza

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5. 2023 alebo podľa dohody
6 EUR/hod.V základnej mzde nie sú zahrnuté zákonné príplatky, provízie a možné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Privítanie hostí po príchode podľa štandardov hotela a pomoc s doručením batožiny
  • Poskytovanie informácií prichádzajúcim hosťom do hotela
  • Zodpovedanie otázok od hostí a vyriešenie ich požiadaviek
  • Udržiavanie čistoty a poriadku v úschovni batožiny

  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • Kvalitný odborný rozvoj prostredníctvom Talent Manažment Programu
  • Bezplatná strava a pitný režim v hotelovej kantíne
  • Teambuildingy a firemné večierky

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. V prípade, že spĺňate požiadavky budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Flexibilita
  • Komunikatívnosť
  • Zodpovednosť
  • Organizačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Lojálnosť
  • Spoľahlivosť

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 4532694  Dátum zverejnenia: 21.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.