Junior Controller (finančné oddelenie)

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacUvádzaná mzda je pre juniorskú pozíciu, ktorú hľadáme prednostne v intenciách nášho firemného Talent Management Programu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Junior finančného kontrolóra, ktorý bude spravovať kontroling a reporting nášho hotelového portfólia, najmä však:

  • Pripravovať mesačné, kvartálne a koncoročné prevádzkové PL reporty a analýzy jednotlivých hotelov; sledovanie súladu nákladov s finančnými plánmi
  • Spracovávať vstupné a výstupne finančné data pomocou manažérskeho systému INFOR
  • Pripravovať konsolidované finančné reporty a krátkodobé / strednodobé plány so zameraním na cashflow
  • Byť mediátorom pre externých audítorov a finančné inštitúcie
  • Podieľať sa na príprave individuálnych účtovných výkazov a výročných správ viacerých spoločností z portfólia
  • Podieľať sa na tvorbe finančných plánov a vyhodnocovať návratnosť investičných projektov (DCF, IRR)
  • Zabezpečovať súlad interných a externých procesov s požiadavkami finančných zákonov SR
  • Spolupracovať so skupinovým finančným riaditeľom a finančným kontrolórom na ad hoc projektoch

  • Bonus program až do 600,-Euro, splatný v 2 dávkach v roku, pri splnenií podmienok
  • Referral bonus 200- 300,-Euro
  • Perspektívne zamestnanie v rámci Hotela či spoločnosti
  • Talent Management program - interbý vzdelávací a rozvojový program
  • Bezplatné stravovanie a nápoje v zamestnaneckej jedálni
  • Zamestnanecké ceny ubytovania v sieti hotelov po celom svete
  • Employee of the Month &/or Year- finančná odmena,
  • Teambuildingové aktivity
  • Skipass a Aquapass zamestnanecká cena

a veľa ďalších benefitov podľa internej firemnej smernice...

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona zakon c. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.

Please, send us your CV and ideally also an Motivation letter with more details and motivation.
We`ll contact those applicants only, where main conditions of this Ad are met. Thank you in advance for accepting this.
As per GDPR we are kindly asking for your agreement of using personal data as per Law # 18/2018 as stated bellow.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

predošlá prax ako junior účtovník, analytik, controller alebo podobné funkcie

Počet rokov praxe

2

  • Slušná znalosť IFRS;
  • Skúsenosti v ubytovacom sektore a znalosť USALI by
bolo veľkou výhodou;
  • rovnako ako skúsenosť z Big4 Company;

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 4322166  Dátum zverejnenia: 19.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac