Údržbár / Shift leader údržby pre BHP HOTELs

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP prip. dohodou
1 050 - 1 250 EUR/mesiacDo základnej mzdy nie sú započítané zákonné príplatky za prácu cez víkendy a sviatky, výkonnostné odmeny , ak na také vznikne nárok. Plus bonusy podla Benefitovej smernice. Platové rozpätie - konkrétne mzda je podľa hotela, do ktorého bude kandidát zaradený.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pod vedením Prevádzkového manažéra a dohľadom v rámci postupov a pravidiel
stanovených spoločnosťou, koordinuje technickú prevádzku hotela tak, aby udržiaval
všetky zariadenia v najlepšom možnom stave a zabezpečuje všeobecnú efektivitu.
Zodpovedá za fyzickú integritu všetkých zariadení a plne sa zúčastňuje všetkých
programov bezpečnosti a ochrany. Podporuje želanú pracovnú kultúru v súlade s kľúčovými hodnotami firmy a mravný základ značky.

KĽÚČOVÉ ÚLOHY:

 Monitoruje stav technického zariadenia v budove.
 Zaisťuje efektívnu prevádzku všetkých mechanických a elektrických systémov a zariadení prostredníctvom plánov preventívnej údržby a spolupracuje pri ich tvorbe.
 Spolupracuje pri kontrole a obsluhe riadiacich systémov
 Zaisťuje pravidelné odborné prehliadky vyhradených technických zariadení, uchováva príslušné záznamy a technickú dokumentáciu
 Zabezpečuje MTZ pre realizáciu údržby a opráv
 Eviduje náradie, nástroje, materiálové zásoby, spotrebu materiálu
 Spravuje technickú dokumentáciu technického oddelenia.
 Spolupracuje pri tvorbe a udržiavaní prevádzkovej dokumentácie.
 Plánuje a implementuje program úspory energií, navrhuje riešenia a možnosti ako znížiť spotrebu energií a vedie dokumentáciu
 Kontroluje činnosť dodávateľských spoločností
 Spolupracuje na bezpečnostnom programe
 Prispieva k spokojnosti hostí prostredníctvom technickej podpory plnenia štandardov
 Shift Leader počas neprítomnosti zastupuje Prevádzkového manažéra

Kvôli premenlivosti a sezónnosti hotelového priemyslu, zamestnanci môžu byť požiadaní, aby pracovali v rámci rozličných pracovných zmien, ktoré odrážajú aktuálne potreby hotela. Okrem toho sa vyžaduje prítomnosť na všetkých tréningoch a školeniach. Pravidelná dochádzka v súlade so štandardmi je nevyhnutná pre vykonávanie tejto pozície. Nepravidelná dochádzka bude považovaná za disciplinárny priestupok, ktorý môže viesť až k okamžitému ukončeniu pracovného pomeru.
Účasť na všetkých plánovaných školeniach a tréningoch je nutná.

Dodatočné povinnosti a úlohy môžu byť pridelené podľa požiadaviek prevádzky hotela a aktuálnej situácie

  • POTREBNÁ platná skúška z vyhlášky 508, §21, §22, resp.23 - elektro !!

  • Nadštandardné a plne vybavené pracovné prostredie
  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • BeneFit bonus do 600,-E ročne
  • Participácia na profite (GOP bonus)
  • Reference bonus 300 E
  • Zamestnanec mesiaca 100E
  • Zamestnanec roka 300E
  • Vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu cez Talent Management Program
  • Zamestnanecká strava úplne zdarma v hotelovej kantíne
  • Zamestnanecká bezkonkurenčná cena ubytovania ako vo vlastných hoteloch, tak v
hotelovej sieti po celom svete a výhodné ceny pre rodinu a priateľov
  • Teambuildingy, outingy a množstvo iných aktivít v rámci nášho BENEFIT PROGRAMU

PONUKA S MOŹNOSŤOU DOČASNÉHO UBYTOVANIA !!

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štrukturovaný životopis s fotografiou na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budu pozvaní na osobný pohovor.

Ďakujem za rešpektovanie tejto skutočnosti, ktorá verím je štandardom nielen v našej spoločnosti.
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Platná skúška z vyhlášky 508, §21, §22, resp.23 - elektro !!
  • Tímový hráč
  • Zmysel pre poriadok a precíznosť
  • Anglický jazyk - základy = výhodou
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu budov a technických zariadení.
  • Schopnosť primeranej komunikácie so zákazníkmi, hosťami a personálom hotela.
  • Znalosť práce s PC

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 4137041  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac