Accounts Payable / účtovník došlých faktúr pre CROWNE PLAZA HOTEL

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacOstatné finančné a nefinančné benefity podľa internej smernice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základnou náplňou práce je:

  • Evidencia a účtovanie došlých nákladových a tovarových faktúr
  • Účtovanie interných dokladov (cestovné príkazy, vyúčtovania nákupov zamestnancov
a iné)
  • Účtovanie pokladničných dokladov
  • Priebežné inventarizovanie pridelených súvahových účtov
  • Spolupráca pri príprave mesačných daňových priznaní DPH
  • Kontrola a odsúhlasovanie pohľadávok a záväzkov a príslušná komunikácia s
dodávateľmi
  • Príprava podkladov pre audit a spolupráca s audítormi počas auditov spoločnosti
  • Denné preberanie obálok s tržbami z trezoru recepcie, prepočítavanie a
odsúhlasovanie zostatku na základe denných zostáv
  • Evidencia príjmov a výdajov z hlavnej pokladne
  • Príprava odvodu hotovosti do banky (1-2x za mesiac)
  • Spolupráca s prevádzkami pri rozmieňaní finančnej hotovosti
  • Inventarizácia účtov pokladne
  • Obsluha parkovacieho automatu a kontrola finančného zostatku podľa účtovnej
evidencie
  • Ostatné administratívne práce

  • Bonus program až do 600,-Euro, splatný v 2 dávkach v roku, pri splnenií podmienok
  • Referral bonus 200- 300,-Euro
  • Perspektívne zamestnanie v rámci Hotela či spoločnosti
  • Talent Management program - interbý vzdelávací a rozvojový program
  • Bezplatné stravovanie a nápoje v zamestnaneckej jedálni
  • Zamestnanecké ceny ubytovania v sieti hotelov po celom svete
  • Employee of the Month or Year- finančná odmena,
  • Teambuildingové aktivity
  • Skipass a Aquapass zamestnanecká cena
a veľa ďalších benefitov podľa internej firemnej smernice...

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a najmä - spĺňate nami udávané požiadavky, zašlite prosím svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu, budeme Vás kontaktovať.
Poteší aj osobný motivačný list, kde môžte rozviesť svoj záujem o takúto pozíciu. My ich naozaj čítame a pri výbere a pozývaní kandidátov sa aj riadime.
Už vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých na pohovor nebudeme vedieť prizvať pre nesplnenie niektorých očakávaných kvalifikačných kritérií.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákonazakon c. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosť s prácou na podobnej pozícií je výhodou
  • tímový hráč
  • odolnosť voči stresu
  • komunikácia v AJ (aspoň B1 úroveň potrebná)

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 3922083  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac