Pracovníčka hotelovej práčovne (Laundry attendant)

Miesto práce:
Bratislava
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
Termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný plat (brutto):
730

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše pracovné tímy v hoteloch Sheraton a Grand Hotel River Park hľadáme posilu na pozíciu pracovníčky práčovne.

Náplňou práce pracovníčky práčovne je:
• Pranie, žehlenie a chemické čistenie uniforiem zamestnancov, odevov manažérov
• Pranie, žehlenie a chemické čistenie odevov hostí, podľa požiadaviek hosťa a zabezpečiť ,aby sa odevy dostali v určenom termíne na izbu hosťa
• Vydávanie čistých uniforiem zamestnancom, brigádnikom a študentom
• Vydávanie čistého prádla F&B zo skladu čistého prádla
• Každodenné čistenie filtra z chemického stroja
• Sledovanie poškodených uniforiem a ich príprava na opravu
• Udržiavanie pracovných strojov v čistote
• Vykonávanie údržby chemického stroja každý týždeň
• Upratovanie práčovňe na konci smeny a príprava pracovných strojov na druhý deň
• Hĺbkové upratovanie všetkých priestorov práčovne
• Iné príležitostné práce, podľa pokynov nadriadeného

* Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
* Bonusový program až do 600€ (2x ročne)
* Zamestnanecká strava zdarma v hotelovej kantíne
* Refferal program - odporúčanie kandidáta s možnosťou získania odmeny
* Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti po celom svete
* Ocenenie - Zamestnanec mesiaca a roka za pracovné výkony - získanie finančnej odmeny
* Teambuildingy a firemné večierky (letná párty, novoročný večierok)

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate vyššie uvádzané požadavky, budeme Vás kontaktovať.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • chuť pracovať
  • precíznosť
  • spoľahlivosť

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton a Crowne Plaza ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties a.s. je jedna z najväčších verejne obchodovateľných spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Ak vidíš svoje uplatnenie sa v najlepších hotelových službách v meste, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Best Hotel Properties a.s.
Hodžovo námestie 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bursik
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciuOdporučiť známemu
ID: 3805298   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   730