Training Coordinator na polovičný úväzok pre Hotel Crowne Plaza

Miesto práce:
Hodžovo nám., Bratislava
Druh pracovného pomeru:
skrátený úväzok
Ponúkaný plat (brutto):
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa vzdelávanie a rozvoj zamestnancov? Chceš byť súčasťou skvelého dynamického tímu renomovaného hotela Crowne Plaza ?

Tak ak si napríklad po materskej / rodičovskej dovolenke a nechceš nastúpiť ešte na TPP? Alebo z akýchkoľvek dôvodov nepotrebuješ plný úväzok, poprípade máš dáky svoj ďalší "biznis" / ktorý nekonkuruje ponuke a vieš si veci zariadiť tak, že vieš byť 5 dní v týždni v práci?
Potom toto je tá správna ponuka pre Teba :)

Samozrejme, že veríme, že máš v sebe "TO", že vieš ako motivovať ľudí, trénovať ich a viesť k tomu, aby sa cítili ako profesionáli so sebadôverou a mali všetky vedomosti a zručnosti k výkonu svojej práce? Aby vedeli správne načúvať a porozumieť tomu, čo hostia potrebujú? Aby vedeli správne reagovať, teda starostlivo a včas poskytnúť hosťom, čo potrebujú?

Bavilo by ťa pracovať pre medzinárodnú hotelovú značku, vďaka ktorej je cestovanie za biznisom úspešné? Pre značku, ktorá vnáša do biznisu ľudský prístup? Napríklad aj tým, že rozumie potrebám obchodných cestujúcich?

Pozícia tiež zahŕňa dôležitú úlohu pri podpore firemnej kultúry v súlade s jej hodnotami.

Hľadáme tréningového koordinátora na 50% úväzok (5 dní v týždni), ktorý:
  • Je zodpovedný za manažovanie/ riadenie hotelových tréningových aktivít
  • Spolupracuje s inými tréningovými manažérmi z hotelovej siete a majiteľskej skupiny
  • Spolupracuje so vzdelávacími inštitúciami a tréningovými dodávateľmi
  • Pravidelne komunikuje so zamestnancami a udržiava dobré vzťahy
  • Koordinuje programy zaúčania sa
  • Zabezpečuje informovanosť hotelového manažmentu a zamestnancov o všetkých trénongových programoch a procesoch
  • Pravidelne sa oboznamuje sa so štandardami hotelovej siete pre ľudské zdroje a tréning, legislatívnych predpisov v oblasti školení a udržiava si vysokú úroveň znalostí
  • Pripravuje ročný tréningový rozpočet
  • S postupom času vie byť aktívnym aj v hotelových procesoch MOD=Manager On Duty

  • Koordinuje tréningy ako:
o Prvá pomoc,
o Vydáva pozvánky na interne a externé tréningové programy
o Udržiava záznamy o účasti na tréningoch
o Zabezpečuje cross-training
o Analyzuje tréningové potreby hotela
o Oboznamuje sa so štandardami IHG pre ľudské zdroje a tréning
  • Koordinuje tréningové programy:
o Orientation tréning pre nových zamestnancov
o Tréningy na služby zákazníkov
o Tréningy technických zručností (cez certifikáty štandardov a postupov oddelení)
o BOZP tréningy
  • Pomáha trénerom na oddeleniach v príprave a realizácii tréningov pre oddelenia
  • Monitoruje tréningové programy pre študentov hotelových škôl, atď.
  • Zodpovedá za mesačné tréningové záznamy
  • Poskytuje zamestnancom kariérne poradenstvo
  • Za pomoci podkladov hotelovej siete vytvára a implementuje štruktúrované a efektívne tréningové programy
  • Pripravuje a administruje interné a externé tréningové program

No a je súčasťou HR oddelenia, kde nemá problém poskytnúť support / zastúpenie v pípade náhlej potreby...

*Bonusový program až do 300, - Euro, vyplácaný 2x ročne pri splnení interných kritérií
*Zamestnanecká strava nad rámec zákona úplne zdarma v hotelovej kantíne
*Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
*Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti po celom svete
*Teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • nadšenie a motivácia
  • samostatnosť, flexibilita, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • zodpovednosť a príjemné vystupovanie

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton a Crowne Plaza ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties a.s. je jedna z najväčších verejne obchodovateľných spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Ak vidíš svoje uplatnenie sa v najlepších hotelových službách v meste, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Best Hotel Properties a.s.
Hodžovo námestie 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bursik
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciuOdporučiť známemu
ID: 3739628   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600