Reservation Agent for Grand Hotel River park and Hotel Sheraton

Miesto práce:
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto):
950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

If you are someone with an appreciation for evocative storytelling and a desire to provide genuine, personalized, and anticipatory service, then we invite you to join us on our journey and explore a career with Marriott.

The job of Reservations Agent is executed satisfactorily when:
* Reservation standards are implemented and complied to.
* All relevant data is entered and maintained in the systems in a timely and accurate manner.
* Data is reviewed on an ongoing basis.

Main responsibilities
• Review daily reservation accuracy and rate compliance from perspective of business segment and source.
• Ensure clients’ satisfaction and adherence to service standards.
• Follow Standard Operational Procedures of the owning company as well as Marriott International.
• Follow internal credit policy.
• Follow up on lost business and share the information to the knowledge of the department superiors.
• Process leisure group requests, as assigned by Reservations Manager.
• Check reservations made on the previous day, arrivals for the following days, and VIP arrivals.
• Provide smooth interdepartmental communication and follow-ups.
• Control no show and late cancellation charges.
• Test calls results (Brand Quality Standards) must exceed determined benchmarks.
• Follow the internal upsell program for Reservations department.
• Perform any other duties as assigned by management.

If you have previous experience with this position in hotel, we are looking for Groups Housing Coordinator as well who process all reservation changes, and cancellations within assigned groups.

*Bonusový program až do 600, - Euro, vyplácaný 2x ročne pri splnení interných kritérií
*Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania až do 300,-Euro podľa pozície
*Zamestnanecká strava nad rámec zákona úplne zdarma v hotelovej kantíne
*50% zľava na konzumáciu v hoteli
*Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
*Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti po celom svete
*Zamestnanec mesiaca a roka – finančná odmena
*Teambuildingy
*upsell program

Ak ste kandidát spĺňajúci uvedené podmienky, zašlite nám svoje CV na dole uvedený kontaktný email.
A nezabudnite pripojiť motivačný list s informáciou / odpoveďou, prečo hľadáme práve Teba :)

Napriek neobľúbenosti tejto vety, ospravedlňujeme sa už vopred všetkým nepozvaným žiadateľom, ale na pohovor preferovane budú prizvaní iba vybraní uchádzači na základe našich kritérií.

Ďakujem za rešpektovanie tejto skutočnosti, ktorá verím je štandardom nielen v našej spoločnosti.
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona zakon c. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Prax na danej pozícii výhodou, nie však podmienkou
  • prozákaznícka orientácia
  • empatia
  • orientacia na detail
  • ochota rozšíriť svoje znalosti
  • radosť z vykonávanej práce
  • pohostinnosť a ochota byť vždy nápomocný hosťom

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton a Crowne Plaza ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties a.s. je jedna z najväčších verejne obchodovateľných spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Ak vidíš svoje uplatnenie sa v najlepších hotelových službách v meste, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Best Hotel Properties a.s.
Hodžovo námestie 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bursik
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciuOdporučiť známemu
ID: 3734277   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950