Можливість для людей з України

Kuchár /-ka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
DOHODOU, ASAP
1 000 - 1 400 EUR/mesiacVýška mzdy závisí podľa dojednanej pozície. AKTUALNE: Commi, DemiCchef de Partie , Chef De Partie, Raňajkový kuchár... Do základnej mzdy nie sú započítané zákonné príplatky za prácu cez víkendy, cez sviatky. PLUS možné výkonnostné odmeny či performance bonus podľa výsledkov a internej finančnej smernice.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše hotely sú z portfólia najväčšiej hotelovej siete sveta -Marriott International a IHG

Pracovať pre nás v hotlových kuchzniach, mal by si mať znalosť:

  • štandardných postupov týkajúcich sa prípravy jedla, skladovanie a sanitácia
  • ovládať položky menu, ich recepty, výrobné metódy a prezentačné normy
  • dodržiavať štandardy
  • napomáhať pri kontrolovaní nákladov potravín
  • spolupracovať v rámci tímu a iné kuchárske cnosti...

Ak preferujete exotiku - tak pre tzv. "Asia corner" znalosť danej kuchyne a systému prípravy a obsluhy potrebná.

Osobný pohovor nám to celé ozrejmí na oboch stranách

PONUKA VHODNÁ AJ PRE UKRAJINSKÝCH UCHÁDZAČOV.
S MOŽNOSŤOU DOČASNÉHO UBYTOVANIA (max 3 mesiace) !

  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • BeneFit bonus do 600,-E ročne
  • Participácia na profite (GOP bonus)
  • Reference bonus 200 E
  • Zamestnanec mesiaca 100E
  • Zamestnanec roka 300E
  • Tréningy, kurzy a školenia v programe Shinning Stars
  • Vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu cez Talent Management Program
  • Zamestnanecká strava úplne zdarma v hotelovej kantíne
  • Zamestnanecká bezkonkurenčná cena ubytovania ako vo vlastných hoteloch, tak v
hotelovej sieti po celom svete a výhodné ceny pre rodinu a priateľov
  • Teambuildingy, outingy a množstvo iných aktivít v rámci nášho BENEFIT PROGRAMU

  • Možnosť dočasného ubytovania na začiatok spolupráce!

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria budu pozvaní na osobný pohovor.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona Zákon č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučenie v obore alebo rekvalifikácia

  • Silná orientácia na zákazníka
  • no zároveň tímový hráč
  • chuť pracovať
  • prívetivé a ochotné správanie
  • zmysel pre poriadok a precíznosť
  • čistý výpis z registra trestov
  • zdravotný preukaz a tzv. hygienické minimum

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 3719433  Dátum zverejnenia: 16.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac