Bellman pre Grand Hotel River Park

Miesto práce:
Hodžovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Ponúkaný plat (brutto):
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ, pracuješ s ľudmi a rád by si okúsil prácu v hoteliérstve?

V našich hoteloch sa riadime heslom KDE INÍ ROBOTIZUJÚ, MY OSTÁVAME ĽUDSKÍ :)

a pozíciu Portier/Bellman v našich personalizovaných službách robot určite nahrádzať nebude!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Ak si dynamická a zodpovedná osobnosť, ktorá rada pracuje s ľuďmi, dokáže pracovať s vysokým nasadením v 4* a 5* prostredí, dohovorí sa po anglicky, tak neváhaj a reaguj.
Ak preferuješ niektorú z našich značiek, daj nám to vedieť ešte pred pohovorom v Motivačnom liste pri zasielaní svojho CV.

Náplň práce:
  • podávanie informácií prichádzajúcim hosťom do hotela
  • pomoc s batožinou
  • koordinácia parkoviska
  • poskytovanie pomocných prác na recepcii

V Grand Hotel River Park aj parkovanie áut.

Na uvedenej pozícii sa pracuje v dvojzmennej prevádzke:
  • ranna zmena: 06,00-14,00
  • poobedna zmena: 14,00 - 22,00

prosím uveďte vo Vašej žiadosti či máte záujem o full time alebo part time.

*Bonusový program až do 600, - Euro, vyplácaný 2x ročne pri splnení interných kritérií
*Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania až do 300,-Euro podľa pozície
*Zamestnanecká strava nad rámec zákona úplne zdarma v hotelovej kantíne
*50% zľava na konzumáciu v hoteli
*Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
*Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti po celom svete
*Zamestnanec mesiaca a roka – finančná odmena
*Teambuildingy
*Komfortná a kvalitná uniforma, jej čistenie zdarma

V prípade Vášho záujmu posielajte svoje životopisy v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu. Nezabudnite uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti.

V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami! V prípade, že Vás nekontaktujeme, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!
V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.
V zmysle zákona zakon c. 18/2018 Z. z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Samostatnosť
  • Flexibilita
  • Ochota byť vždy nápomocný hosťom
  • Prijemný vzhľad a vystupovanie

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton a Crowne Plaza ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties a.s. je jedna z najväčších verejne obchodovateľných spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Ak vidíš svoje uplatnenie sa v najlepších hotelových službách v meste, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Best Hotel Properties a.s.
Hodžovo námestie 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bursik
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciuOdporučiť známemu
ID: 3682224   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800