Reservation Agent pre hotel Crowne Plaza

Miesto práce:
Hodžovo nám., Bratislava
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
Termín nástupu:
asap
Ponúkaný plat (brutto):
850+ bonusy z predaja izieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel Crowne Plaza v centre Bratislavy hľadá šikovnú/šikovného Rezervačného agenta, ktorému komunikácia/ aj v cudzom jazyku nerobí problém.

Náplňou práce RESERVATION AGENTA je:
• Spracovanie individuálnych a skupinových rezervácií prichádzajúcich telefonicky alebo e-mailom
• Práca s rezervačným systémom Opera a Delphi
• Aktualizácia rezervácií prichádzajúcich z centrálneho rezervačného systému
• Ovládanie a poskytovanie presných informácií o produkte (hoteli a jeho službách) hosťom a potenciálnym klientom
• Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami, hlavne s recepciou a obchodným oddelením
• Plniť si povinnosti v stanovenej dobe a v súlade s pravidlami spoločnosti
• Plniť si povinnosti pridelené nadriadeným pracovníkom

*Bonusový program až do 600, - Euro, vyplácaný 2x ročne pri splnení interných kritérií
*Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania až do 300,-Euro podľa pozície
*Zamestnanecká strava nad rámec zákona úplne zdarma v hotelovej kantíne
*50% zľava na konzumáciu v hoteli
*Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
*Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti po celom svete
*Zamestnanec mesiaca a roka – finančná odmena
*Teambuildingy
*upsellový program

Ak ste kandidát spĺňajúci uvedené podmienky, zašlite nám svoje CV v anglickom jazyku na dole uvedený kontaktný email.

A nezabudnite pripojiť motivačný list s informáciou / odpoveďou, prečo hľadáme práve Teba :)

V prípade, že Vás nekontaktujeme, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate vyššie uvádzané požadavky, budeme Vás kontaktovať.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona zakon c. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

  • Skúsenosť v systéme OPERA
  • Prax na danej pozícii výhodou, nie však podmienkou
  • Prozákaznícka orientácia
  • Empatia
  • Orientácia na detail
  • Ochota rozšíriť svoje znalosti
  • Radosť z vykonávanej práce
  • Pohostinnosť a ochota byť vždy nápomocný hosťom

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton a Crowne Plaza ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties a.s. je jedna z najväčších verejne obchodovateľných spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Ak vidíš svoje uplatnenie sa v najlepších hotelových službách v meste, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Best Hotel Properties a.s.
Hodžovo námestie 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bursik
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciuOdporučiť známemu
ID: 3658334   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850+ bonusy z predaja izieb