Umývač /-ka riadov pre Hotel Sheraton

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
739 EUR/mesiacMZDU VYPLÁCAME VÝHRADNE NA BANKOVÝ ÚČET. Do základnej mzdy nie sú započítané príplatky za prácu cez víkendy, v noci a počas sviatkov, prípadné výkonnostné odmeny či ročný bonus ak na taký vznikne nárok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SPOLOČNOSŤ BEST HOTEL PROPERTIES A.S. V BRATISLAVE HĽADÁ KANDIDÁTOV NA POZÍCIU :

UMÝVAČ RIADOV .

Ak ste zodpovedný kandidát s pozitívnym prístupom k práci, dbajúci na poriadok, čistotu a hygienu , nevadia Vám z času na čas aj nočné zmeny, zašlite nám prosím svoje CV, alebo nás priamo kontaktujte za účelom dojednania si osobného pohovoru.

Náplň práce:
  • umývať, prepravovať a skladovať všetok porcelán, príbory, riad, hrnce a panvice, ktoré sa používajú v hoteli
  • udržiavať priestory kuchyne, zamestnaneckej jedálne a skladovacie priestory čisté a usporiadané
  • príprava zamestnaneckej jedálne na obed/večeru
  • odnos odpadu
  • dezinfikovanie a umývanie všetkého riadu v hoteli
  • udržiavanie čistoty na pracovisku

Zamestnancom bohužiaľ neposkytujeme ubytovanie.

Stanete sa rovnocenným členom tímu pozitívnych odborníkov. A čo je najdôležitejšie, ponúkame vám priestor byť sami sebou a priestor kde môžete rásť.

Ponúkame tiež:
  • strava v zamestnaneckej kantíne úplne zdarma
  • zľavy na ubytovanie v hoteloch v rámci siete
  • zamestnanecký bonus v prípade splnenie plánu spoločnosti
  • ohodnocovanie titulom zamestnanec mesiaca/ zamestnanec roka
  • referral program (odporúčanie kandidáta s možnosťou získania finančnej odmeny)
  • pracovná uniforma a jej čistenie zdarma v hotelovej práčovni

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu. Nezabudnite uviesť prípadnú preferenciu hotela.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!
V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

  • dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
  • hygienický preukaz
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup
  • schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 3278510  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac