Можливість для людей з України

Chyžná

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
770 - 790 EUR/mesiacDo základnej mzdy za 8 hodinové zmeny nie sú započítané príplatky za prácu cez víkendy a sviatky, výkonnostné odmeny / bonusy a ostatné položky z internej mzdovej smernice. Mzda vyplácaná na účet v banke.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame síce náročnú prácu, ale v priateľskom, nadštandardnom a krásnom hotelovom prostredí, s možnosťou dočasného ubytovania !!!
Momentalne prioritne pre SHERATON HOTEL.

V prípade, ak preferujete niektorý iny konkrétny hotel, resp. konkrétnu hotelovú značku, uveďte nám to prosím vo svojej žiadosti.

Náplň práce:
  • Upratovanie hosťovských izieb podľa štandardov hotelovej siete
  • Upratovanie a dopĺňanie HSK skladov na poschodiach
  • Starostlivosť o pridelené vozíky a pracovné pomôcky
  • Hlásenie technických závad
  • Hlásenie a odovzdávanie nálezov
  • Vykonávanie extra prác, projektov v rámci hĺbkového čistenia
  • Komunikácia s nadriadenými
  • Účasť na ranných poradách a tréningoch v rámci oddelenia
  • Dodržiavanie štandardov upravenosti a pravidiel správania na pracovisku
  • Práca na zmeny (doobeda, poobede)

Sme jeden z TOP zamestnávateľov v meste, ktorý ani počas krízy neprepúšťal zamestnancov, len optimalizoval manažérske štruktúry. Každoročný finalista ohodnotenia o Naj-zamestnávateľa, založenom najmä na transparentnom pracovnom prostredí, prístupe k pracovníkom, benefitom, ktoré ponúkame a najmä - na našom Talent Management Programe, kde vďaka tomuto systému si už roky vychovávame svoj vlastný manažment.
Takže ak okrem práce aj kariéra je jedným z ďalších motivačných kritérií, skúste nás kontaktovať k nezáväznému rozhovoru, či priamo zaradiť do výberového konania s našimi manažérmi.

  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • BeneFit bonus do 300,-E ročne
  • Participácia na profite (GOP bonus)
  • Reference bonus 200 E
  • Zamestnanec mesiaca 100E
  • Zamestnanec roka 300E
  • Tréningy, kurzy a školenia v programe Shinning Stars
  • Vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu cez Talent Management Program
  • Zamestnanecká strava a nápoje úplne zdarma v hotelovej kantíne
  • Zamestnanecká bezkonkurenčná cena ubytovania ako vo vlastných hoteloch, tak v
hotelovej sieti po celom svete a výhodné ceny pre rodinu a priateľov
  • Teambuildingy, outingy a množstvo iných aktivít v rámci nášho BENEFIT PROGRAMU

  • Dočasné / preklenovacie ubytovanie do 3 mes. !!!

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!
V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
  • osvedčenie o zdravotnej spôsobilosti
pracovať ako chyžná
  • časová flexibilita
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup.
  • schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo
  • precíznosť so zmyslom pre detail

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 3276616  Dátum zverejnenia: 30.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac