Čašník

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
630 - 900 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od pozície a typu úväzku. Do základnej mzdy nie sú započítané príplatky za prácu cez víkendy a sviatky, príplatky za prácu počas noci, výkonnostné odmeny a ročný bonus (do 600€).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si dynamická a zodpovedná osobnosť, rád pracuješ s ľuďmi, dokážeš pracovať s vysokým nasadením v 5* prostredí, dohovoríš sa po anglicky, tak neváhaj a reaguj.

Náš F&B tím spája a podporuje talenty a je vedený skúsenými hoteliérmi. Nauč sa od najlepších na slovenskom trhu.

Aktuálne hľadáme:
  • Čašník na Room Service (čiastočný úväzok - 75% alebo polovičný úväzok)

Náplň práce Čašníka - Room Service:
  • dodržiavanie štandardov hotela pri obsluhe hotelových hostí
  • promptné a efektívne riešenie požiadaviek hostí v súlade so štandardmi
  • poskytovať a dodržiavať vysoký zákaznícky servis
  • znalosť obsahu mini baru
  • pozitívny prístup a tímový duch
  • komunikácia so zahraničnými hosťami (vyžaduje sa AJ)

  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • Bonusový program až do 600€ (2x ročne)
  • Zamestnanecká strava zdarma v hotelovej kantíne, káva a pitný režim zdarma
  • Referral program - odporúčanie kandidáta s možnosťou získania odmeny do výšky 300€
  • Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti
  • Zamestnanec mesiaca a roka (získanie finančnej odmeny)
  • Teambuildingy a firemné večierky
  • Multisport karta
  • Komfortná a kvalitná uniforma, jej čistenie zdarma

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!
V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.
V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • flexibilita
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • prívetivosť voči hosťom
  • myslieť o krok vopred
  • pozitívny prístup k práci
  • odolnosť voči stresu
  • tímový hráč

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 3267003  Dátum zverejnenia: 24.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac