Kuchár

Best Gastro s.r.o,

Miesto práce
Námestie Matice Slovenskej 4262, 018 41 Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 1200,- do 2000,- (konečná mzda bude dohodnutá podľa skúseností a schopností kandidáta), vrátane odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LAVANTE SKY posilňuje svoj kulinársky tím!

Vašou náplňou práce bude:
- pripravovanie všetkých ponúkaných jedál
- zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- kontrola kvality hotových jedál
- sledovanie správnych skladových zásob základných surovín
- príprava teplých a studených jedál
- kontrolovanie a dodržiavanie HACCP
- zmysel pre detail, spoľahlivosť a precíznosť
- odolnosť voči stresu

práca pod vedením šéfkuchára Michala Škorca
práca v príjemnom prostredí
pitný režim zdarma
firemné teambuildingy
práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu s aktuálnou FOTOGRAFIOU a so súhlasom na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle príslušných ustanovení zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí, budeme uchádzačov kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia (ale nie je podmienkou),Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-kritéria -aktívny vzťah k vareniu, zručnosť, pracovitosť, precíznosť a cit pre estetiku
-preferujeme dlhodobejšiu spoluprácu a časovú flexibilitu

Lavante je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich značiek v gastro segmente, ktorá ponúka kvalitné stravovanie širokej spoločnosti v regióne.
Naša spoločnosť sa zameriava aj na organizovanie spoločenských akcii a EVENTOV pre VIP hostí.

Bratislavská 439/18
01841 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Michal Stano
Tel.: +421950343733
E-mail: poslať životopis
ID: 3572846   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 1200,- do 2000,- (konečná mzda bude dohodnutá podľa skúseností a schopností kandidáta), vrátane odmien