Moderátor/ka-Moderátor/ka spravodajstva

Best FM Media spol. s r.o.

Miesto práce
Strojnícka 31, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacPlatové podmienky sa upresnia na osobnom pohovore po výbere vhodného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MODERÁTOR:
-one man show
-mixovanie
-moderovanie
-príprava moderovaných blokov

MODERÁTOR SPRAVODAJSTVA:
-príprava podkladov pre spravodajstvo
-moderovanie spravodajstva
-práca s agentúrnymi správami

Ak máš príjemný prejav, mikrofonický hlas, ovládaš spisovnú slovenčinu, gramatiku a štylistiku, máš bohatú slovnú zásobu pošli nám svoju video vizitku, kde nám dáš vedieť prečo by si práve Ty mal/a byť súčasťou nášho tímu.
VIDEO VIZITKA JE PODMIENKOU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, kreatíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Sepia Systems EPOS OnAir - Pokročilý
Sepia Systems EPOS Auditor - Pokročilý
Sepia Program - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

-Príjemný prejav
-Mikrofonický hlas
-Ovládanie spisovej slovenčiny
-Všeobecný hudobný rozhľad
-Štylistika

Rádio Best FM začalo svoje pôsobenie už v roku 2007 pod názvom Rádio BEST. V Roku 2012 prešlo transformáciou k dnešnému názvu Best FM.

Našim poslucháčom prinášame tie najväčšie hity z rokov 80-tych a 90-tych, pričom nezabúdame ani na hity z rokov 60-tych a 70-tych.

V súčasnosti nás nájdete na 16-tich frekvenciách, webe a satelite Thor 6.
Našou prioritou je poskytnutie kvalitného spravodajstva a hudby našim poslucháčom.

Zažite tie najlepšie momenty so starými dobrými hitmi.
Rádio BEST FM prináša do vášho života hudbu, ktorá prekračuje generácie, umožňuje vám počúvať melódie na ktoré nikdy nezabudnete.

S nami budete mať neustále prístup k najväčším hitom od legendárnych hviezd minulých rokov.

Rádio SiTy je tanečné rádio, ktoré sa svojím rozmanitým hudobným programom orientuje na širokú cieľovú vekovú skupinu poslucháčov od 18 - 58 rokov. Rádio SiTy ako kontaktné médium prináša v živom vysielaní zaujímavých hostí, prezentuje zaujímavé miesta, udalosti, skutočnosti týkajúce sa najmä Bratislavského, Galantského, Nitrianskeho, Šalianskeho a Dunajsko - Stredského okresu.

Počúvať Rádio SiTy je možné prostredníctvom rozhlasového vysielania na 5-tich frekvenciach, cez internet, či cez aplikáciu. Viac info na www.radiosity.sk, Facebookový a Instagramový profil Rádia SiTy.
ID: 4682280  Dátum zverejnenia: 13.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac