Železiar, Armovač

BEST BAU INVEST s. r. o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
17.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
520 eur + odmeny vo vyske od 1500 do 2500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Železiarov _(Armovačov) NA prácu v Rakúsku. Jedna sa o viazanie výstuži do železobetónu na stavbe. hladame ľudí s praxou znalosť plánov, jazyka nieje potrebná .Práca je na TPP Slovenská Zmluva. Ponúkaná mzda je od 9-13 eur/Hod. V prípade záujmu nás kontaktujte na Tel. čísle 0944702947

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebnictvo

Počet rokov praxe

1

Sme firma ktorá sa stara o spokojnosť svojich zamestnancov. A v snaží sa vytvárať priaznivé podmienky na pracovisku. Vytvárame finančne podmienky pre našich zamestnancov tak aby boli finančne nezávislí práve preto uhrádzame mzdy 2 x mesačne.

Obchodná 2
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Jusko
E-mail: poslať životopis
ID: 3421050   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520 eur + odmeny vo vyske od 1500 do 2500 eur