Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
plný úväzok
Besins Healthcare Czechia s.r.o.

Besins Healthcare je medzinárodná inovatívna farmaceutická spoločnosť pôsobiaca v 90 krajinách predovšetkým v oblasti gynekológie a andrológie.

Key Account Manager

V rámci zahájenia predaja na Slovensku obsadzujeme pozíciu:

Key Account Manager pre lekárske reťazce, IVF centrá a nemocnice v rámci celého Slovenska

NÁPLŇ PRÁCE

· Spolupráca s lekárskymi reťazcami, vyjednávanie cenových podmienok a príprava predajných akcií

· Pravidelné návštevy vybraných lekárov (predovšetkým GYN) v rámci zodpovedného regiónu

· Propagácia produktov (Rx, doplnky stravy)

· Zodpovednosť za plnenie plánu predaja a dosahovanie stanovených cieľov

· Nadväzovanie obchodných vzťahov s kľúčovými klientmi a vytváranie klientskej databázy

· Vyhľadávanie nových príležitostí pre zvýšenie predaja

· Organizovanie a vedenie seminárov a prezentácií, kampaní

· Monitorovanie aktivít konkurencie a vývoja situácie na trhu s cieľom zhodnocovať konkurenčnú pozíciu a získavať výhody na trhu

· Príprava analýz a reportov

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť s jednaním s lekárskymi reťazcami podmienkou
  • Skúsenosť na podobnej pozícií KAM (Rx + OTC nebo Rx + FS)
  • Strategické myslenie, kreativita, motivácia pre dosiahnutie stanovených cieľov
  • Anglický jazyk – minimálne Stredne pokročilý (B2)
  • bydlisko optimálne Bratislava a okolie
  • Vodičský preukaz sk. B – aktívne a ochota cestovať
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Užívateľská znalosť práce s PC

PONÚKAME

  • Zamestnanie v malom kolektíve v originálnej farmaceutickej medzinárodnej spoločnosti
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Automobil aj na súkromné použitie, notebook, mobilný telefón
  • Nástup ihneď

Kontakt

Adresa spoločnosti
Rybná 678
11000 Praha
Kontakt
Kontaktná osoba: Darya Shubina
E-mail: poslať životopis

ID: 3235900   Dátum zverejnenia: 7.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.