Manažér kvality spoločnosti Berto SK s.r.o.

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie interných Autidot
- Zabezpečenie, tvorba a vedenie HACCP
- Tvorba interných a vnútorných smerníc, metodických postupov a pracovných postupov
- Zabezpečovanie a sprevádzanie externých Auditov
- Kontrola hygieny vo výrobnom závode
- Pravidelná denná kontrola vyrobených produktov
- Posudzovanie reklamácií
-Kontrola Dodržiavania CCP
- Vedenie tímu podriadených
- Tvorba, vedenie, aktualizovanie dokumentácie v rámci IFS
- odbery vzoriek na kvalitatívne a kvantitatívne posúdenie do externých laboratórií
- Zabezpečenie školení ľudí v rámci závodu

Práca v stabilnej spoločnosti
Podpora pri poskytovaní ubytovania

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite:
- profesijný životopis
- do predmetu správy uvádzajte názov pracovnej pozície, na ktorú reagujete

Vaše žiadosti zasielajte prosím, priamo na náš e-mail: kariera@berto.sk
Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy.
Zaslaním vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, Veterina

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Komunikatívnosť
- Spoľahlivosť
- Priebojnosť
- Zmysel pre detail
- Orientácia na výsledky

Sme rodinná firma zo Záhoria, ktorá už viac ako 25 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Spoločnosť sa zaoberá spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlavná 1
900 66 Vysoká pri Morave

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Baumannová
Tel.: 0902927619
E-mail: poslať životopis
ID: 3256486   Dátum zverejnenia: 29.11.2017