Hľadáme šikovných ľudí (Robotník)

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
do 1300 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu šikovných ľudí. Máš chuť manuálne pracovať? Si absolvent školy? U nás máš široké uplatnenie a môžeš si naštartovať svoju kariéru.

Dochádzková prémia
Príspevok na ubytovanie
Stravovanie vo vlastnej jedálni

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je v obci Vysoká pri Morave

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálne zručný, spoľahlivý, korektný.

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3168738  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 1300 eur brutto