Vedúci baliarne

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s riadením ľudí? Baví Vás plánovanie?

Potom hľadáme práve Vás!

Naša misia – dať šancu všetkým, ktorí o to stoja.
„Všetko, čo tvoríme hlavou aj rukami, musí vychádzať predovšetkým z nášho srdca.“
Naša čisto slovenská spoločnosť je vybudovaná na základoch poctivej práce. Kvalita našich výrobkov je rovnako dôležitá ako kvalita nášho tímu.

Ponúkame pracovnú pozíciu Vedúci baliarne v spoločnosti Berto sk, s.r.o. Zaoberáme sa výrobou a balením poctivých mäsiarskych výrobkov už takmer 30 rokov.

Za čo bude zodpovedať Vedúci baliarne?
* riadenie tímu zamestnancov na baliacich linkách
* rozdeľovanie zamestnancov na pracovné zmeny
* kontrolovanie dodržiavanie plánov balenia na jednotlivých linkách
* vyhodnocovanie plánov balenia
* kontrolovanie kvality zabalených výrobkov
* zabezpečuje plynulý chod úseku balenia – dohliada nad dodržiavaním čistoty a hygieny na pracovisku
* podávanie návrhov na zlepšovanie procesu balenia
* podávanie návrhov na zvyšovanie efektivity a produktivity na zverenom úseku (zvyšovanie kapacity)
* podávanie návrhov na zlepšenie kvality balených výrobkov
* starostlivosť o zabezpečenie chodu zvereného úseku- správne naskladaný tovar (v požadovanej kvalite a kvantite), správne a dostatočné množstvo MTZ materiálu na sklade
* kontrolovanie dodržiavania technologických a pracovných procesov
* nastavovanie baliacich liniek a etiketovacích zariadení podľa plánov balenia
* zaškoľovanie nových zamestnancov
* implementácia nových procesov krájania, etiketovania a balenia výrobkov na zverenom úseku

* zvýhodnené ceny produktov
* darček k Vášmu sviatku
* odmena za odpracované roky
* dochádzková prémia
* stravovanie vo vlastnej jedálni

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite:
  • profesijný životopis
  • do predmetu správy uvádzajte názov pracovnej pozície, na ktorú reagujete

Vaše žiadosti zasielajte prosím, priamo na náš e-mail: [email protected]
Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy.
Zaslaním vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske, nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná skúsenosť na vedúcej pozícii v sklade a logistike so zodpovednosťou za expedovanie rýchloobr

Manažérske zručnosti
Organizačné schopnosti
Flexibilita a schopnosť pracovať v dynamickom prostredí
Dobrá fyzická kondícia- práca v chladnom prostredí
Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve výhodou
Proaktívny prístup
Technické a logické myslenie
Zvládanie práce pod stresom
Znalosť prostredia výrobnej spoločnosti- FMCG (rýchlo-obrátkový tovar) výhodou

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Kopčová
Tel.: +421914333235
E-mail: poslať životopis
ID: 1804719  Dátum zverejnenia: 13.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac