Reagujte bez životopisu

Pracovník vlastnej ochrany

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave
Termín nástupu
Dohodou
5 EUR/hod.v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta, príplatky v zmysle zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovať ochranu majetku v nepretržitej prevádzke
  • kontrola odchádzajúcich a prichádzajúcich vozidiel
  • vedenie evidencie návštev
  • pravidelná kontrola objektu

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy.
príspevok na ubytovanie
stravovanie v závodnej jedálni
zvýhodnené ceny produktov
darček k Vášmu sviatku (narodeniny, meniny)
vitamínový balíček
firemné akcie a team buildingy

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Nezabudni k svojej žiadosti pripojiť nasledovný súhlas:
V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v rozsahu – meno, priezvisko, adresa trvalého bydliska, životopis, motivačný list, fotografia pre spoločnosť Berto SK, s.r.o. , Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti, prostredníctvom internetových stránok, v rámci počítačovej siete, za účelom uchádzania sa o pracovnú pozíciu.
Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak zanikne najneskôr po uplynutí 2 rokov odo dňa jeho udelenia, alebo v deň oznámenia/potvrdenia o ich skartovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pracovnej pozícii

Počet rokov praxe

2

  • preukaz odbornej spôsobilosti typu S
  • zodpovednosť
  • zdravotný preukaz na prácu s potravinami
  • bezúhonnosť
  • práca v nepretržitej prevádzke - 12 hod. zmeny
  • nočná práca
  • práca počas víkendov

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Kopčová
Tel.: +421914333235
E-mail: poslať životopis
ID: 1331026  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.