Marketingový špecialista

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme blázna do Marketingu!!!
Zaujímaš sa o marketing? Baví ťa komunikácia s ľuďmi? Hľadáš zamestnávateľa, ktorý Ti dá šancu aj bez praxe v oblasti marketingu?
Tak neváhaj a využi šancu pracovať pre spoločnosť Berto sk,s.r.o. - výrobca kvalitných a poctivých mäsových výrobkov zo Záhoria.

Staň sa naším marketingovým špecialistom.

Naša misia – dať šancu všetkým, ktorí o to stoja.
„Všetko, čo tvoríme hlavou aj rukami, musí vychádzať predovšetkým z nášho srdca.“
Naša čisto slovenská spoločnosť je vybudovaná na základoch poctivej práce.
Kvalita našich výrobkov je rovnako dôležitá ako kvalita nášho tímu.
Jasný kariérny postup, spravodlivé odmeňovanie a prirodzenú motiváciu ponúkame všetkým, ktorí chcú pracovať a majú podobný pohľad na svet.

„Chceme rásť s chuťou a s Vami.“
Prečo my? Čo ponúkame?
Zaškolenie, dobré vzťahy, korektnosť. Spravodlivé odmeňovanie a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke. Vážime si hodnoty ako poctivosť, tímovosť, odvahu a predovšetkým úspech.
Ak ste sa tu našli a chcete pracovať v kolektíve, ktorý vás podporí, ak ste aj vy oporou pre druhých a radi pomáhate iným alebo sa práve rozhodujete, ako sa profesionálne uplatniť a hľadáte prácu, ktorá vás bude napĺňať a posúvať vpred, KONTAKTUJ NÁS!
Pri osobnom stretnutí si pohovoríme o cieľoch, predstavách a možnostiach ich naplnenia.

Čo bude tvojou úlohou:
• Príprava a realizácia marketingového plánu podľa potrieb a požiadaviek spoločnosti a trhu
• Príprava reklamných a marketingových kampaní – príprava textov pri príprave letákov pri uvádzaní nových výrobkov na trh, príprava textov pre letáky s akciovým tovarom
• Príprava podkladov pre inzerciu
• Príprava, spracovanie, úpravy a produkcia rôznych propagačných materiálov
• Spravovanie sociálnych sietí ako Facebook, Instagram t.j. – vytváranie kreatívneho a virálneho obsahu (grafika aj texty), spravovanie facebookej stránky, vytváranie a vyhodnocovanie súťaží, pravidelná komunikácia s fanúšikmi
• Komunkovať s dodávateľmi – reklamné agentúry, grafici, dodávatelia propagačných materiálov
• Vykonávať správu, editáciu a aktualizáciu firemnej webovej stránky.
• Vytvárať podporu pre predaj našich výrobkov
• Spolupodieľať sa na uvedení nových výrobkov na trh
• Príprava výstavy, ktorých sa spoločnosť zúčastňuje -príprava a aranžovanie stánku na výstave, komunikácia s fanúšikmi informácie o konaní sa výstavy, príprava propagačných materiálov
• Podávať návrhy na zlepšovanie predaja a zvyšovanie kreditu firmy na trhu
• Podávať návrhy na komunikáciu osvety ohľadom výroby mäsových výrobkov

Ak nie si doma vo všetkých hore uvedených úlohách nezúfaj, do nášho marketingového tímu hľadáme dvoch „markeťákov“, ktorí sa budú navzájom dopĺňať.

* zvýhodnené ceny produktov
* darček k Vášmu sviatku
* odmena za odpracované roky
* firemné teambuildingy
* zabezpečené ubytovania

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite:
  • profesijný životopis
  • do predmetu správy uvádzajte názov pracovnej pozície, na ktorú reagujete
Vaše žiadosti zasielajte prosím, priamo na náš e-mail: [email protected]
Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy.
Zaslaním vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 2018/18 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod alebo marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v riadení marketingových aktivít

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť marketingových nástrojov
  • skúsenosti s vedením projektov v oblasti marketingu výhodou
  • skúsenosti s vytváraním, spracovaním a vyhodnocovaním kampaní na sociálnych sieťach Facebook, Instagram
  • prozákaznícka orientácia
  • komunikatívnosť, otvorenosť
  • vyjednávacie schopnosti
  • analytické schopnosti
  • samostatnosť, rozhodnosť

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 1193771  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac